P7.8-7.8 Açık Açık Şeffaf LED Ekran 1000×500mm 75% Yüksek Şeffaflık
1000×500mm Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,P7.8 Dış açık LED ekranı
P7.8-7.8 Açık Açık Şeffaf LED Ekran 1000×500mm 75% Yüksek Şeffaflık
Ürün Tanımı:
P7.8-7.8 Şeffaf LED ekranlar geleneksel büyük formatlı LED ekranlara yenilikçi ve çekici bir alternatif sunar.Onlar kusursuz yaratmakCam perde duvarlarına entegre edildiklerinde, bu ekranlar çarpıcı görsel etki sağlar ve cam cepheleri olan perakende ortamları için mükemmel hale gelir.Mimarlık estetiklerini korurlarken dinamiklik de eklerler., göz alıcı ekran yetenekleri.

Özellikleri:
- Düşük Güç Tüketimi
Enerji tasarruflu ve çevre dostu ekranlarımız standart LED ekranlara kıyasla %30 daha az güç tüketir.
- Kurulumu Kolay
Sorunsuz bir kurulum için tasarlanan ekranlarımız yapısal değişiklik gerektirmez.
- Yüksek Şeffaflık
Gelişmiş yatay düzenleme ve aydınlatma teknolojisiyle ekranlarımız %75'e kadar şeffaflığa ulaşarak hem işlevselliği hem de estetik çekiciliğini sağlar.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
7.8-7.8 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 75 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezlerinde, eğlence mekanlarında, mimari projelerde, hükümet kurumlarında, fuarlarda, sergilerde, basın toplantılarında, havaalanlarında, otellerde, istasyon bekleme alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Kapalı arenalar, ve çeşitli diğer kamu tesisleri.


Sıkça sorulan sorular:
S1: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A1: Her detaya odaklanıyoruz, fabrikamız IS09001, IS014001, CE, RoHS, FCC, CCC kimlik doğrulamalarını elde etti.
S2: Ürün özelleştirilebilir mi?
A2: Evet, müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünü özelleştirebiliriz, sadece gereksinim ayrıntılarını vermeniz gerekir.
S3: Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A3: Evet, teslimattan önce %100 testimiz var.
S4: Teslimat süreniz nasıl?
A4: Genellikle, ön ödeme aldıktan sonra yaklaşık 10-15 gün sürecektir. Belirli teslimat süresi öğelere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!