P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 1000 × 500 mm 75% υψηλή διαφάνεια
1000×500 mm Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,P7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 1000 × 500 mm 75% υψηλή διαφάνεια
Περιγραφή του προϊόντος:
Π7.8-7.8 Οι διαφανείς οθόνες LED προσφέρουν μια καινοτόμο και συναρπαστική εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές οθόνες LED μεγάλου μορφότυπου.Δημιουργούν μια απρόσκοπτηΌταν ενσωματώνονται σε γυάλινους τοίχους κουρτίνας, αυτές οι οθόνες προσφέρουν εντυπωσιακή οπτική επίδραση, καθιστώντας τις ιδανικές για καταστήματα λιανικής με γυάλινες προσόψεις.Διατηρούν την αρχιτεκτονική αισθητική ενώ προσθέτουν δυναμική, εντυπωσιακές δυνατότητες οθόνης.

Χαρακτηριστικά:
- Μικρή κατανάλωση ενέργειας
Οι οθόνες μας είναι ενεργειακά αποδοτικές και φιλικές προς το περιβάλλον και καταναλώνουν πάνω από 30% λιγότερη ενέργεια σε σύγκριση με τις τυπικές οθόνες LED.
- Εύκολη εγκατάσταση
Οι οθόνες μας έχουν σχεδιαστεί για να είναι εύκολη η εγκατάστασή τους και δεν απαιτούν καμία δομική τροποποίηση.
- Υψηλή διαφάνεια
Με προηγμένη οριζόντια διάταξη και τεχνολογία φωτισμού, οι οθόνες μας επιτυγχάνουν διαφάνεια έως 75%, εξασφαλίζοντας τόσο τη λειτουργικότητα όσο και την αισθητική τους ελκυστικότητα.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: |
70,8-7,8 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 15 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 75% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εμπορικά κέντρα, χώρους ψυχαγωγίας, αρχιτεκτονικά έργα, κυβερνητικά ιδρύματα, εμπορικές εκθέσεις, εκθέσεις, συνεντεύξεις Τύπου, αεροδρόμια, ξενοδοχεία, χώρους αναμονής σταθμών,εσωτερικές αρένες, και διάφορες άλλες δημόσιες εγκαταστάσεις.


Γενικά ερωτήματα:
Ε: Πώς λειτουργεί το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον έλεγχο ποιότητας;
Α1: Εστιάζουμε σε κάθε λεπτομέρεια, το εργοστάσιό μας έχει αποκτήσει την πιστοποίηση IS09001, IS014001, CE, RoHS, FCC, CCC.
Ε2: Είναι το προϊόν προσαρμόσιμο;
Α2: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών, απλά πρέπει να παρέχετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεων.
Ε3: Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α3: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.
Ε4: Πώς είναι ο χρόνος παράδοσης σας;
Α4: Γενικά, θα χρειαστεί περίπου 10-15 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα στοιχεία και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!