P5 Açık Sabit LED ekran SMD1921 960*540mm Ön Hizmet Alüminyum Profili
Alüminyum Profili Dışarı Sabit LED Ekranı
,Ön Hizmet Dışarıda Sabit LED Ekranı
,P5 Dış Mekan Sabit LED Ekran
P5 Dış Mekan Sabit LED Ekran SMD1921 960*540mm Ön Servis Alüminyum Profil
Ürün Açıklaması:
480x270mm benzersiz modül boyutunda üretilmiş özel kabin boyutu 960x540mm, bu ürün ekran kalabalığından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.
Özellikler:
- 16:9 Altın oran: Modül boyutu: 480*270mm; Kabin boyutu: 960*540mm
- İnce ve hafif: Tek kabin 11,5 kg, kalınlık 58mm
- Modül mıknatıs tasarımı: Güç kutusu ayrı ayrı çıkarılabilir.
- Modüler tasarım: Ön servis
- Hızlı ve kolay kurulum
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan Sabit LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 5 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 960×540 mm |
| Modül Boyutu: | 480x270 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 13kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum Profil |
| Sürüş Tipi: | 1/9 |
| Parlaklık: | 5500 nit |
| Maks/Ort Güç: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar ve Örnek Olay:
Dış Mekan Sabit LED Ekran, spor alanları ve stadyumlar için de popüler bir seçimdir. Yüksek parlaklığı ve geniş görüş açısı, canlı spor etkinliklerini ve tekrarlarını görüntülemek için idealdir. IP65 derecesi ayrıca ekranın her türlü hava koşuluna dayanmasını sağlayarak, dış mekan spor mekanları için uygun hale getirir.
Kurulum:
Dış mekan led ekran kurulumu

SSS:
S1: Ürünleriniz için garanti veriyor musunuz?
C1: Evet, tüm ürünlerimiz için 2 yıl garanti sunuyoruz.
S2: Logomu ürüne yazdırmak mümkün mü?
C2: Evet, logonuzu yazdırabiliriz. Lütfen üretimden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve tasarımı örneğimize göre onaylayın.
S3: LED ekran için numune siparişi verebilir miyim?
C3: Evet, test ve kalite kontrolü için numune siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık numuneler de kabul edilebilir.
S4: Teslimat süreniz nedir?
C4: Genellikle, teslimat depozitonuzu aldıktan sonra 7–15 gün sürer. Belirli teslimat süresi, sipariş öğelerine ve miktarlarına bağlıdır.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!