P5 Buitenaf vast LED-scherm SMD1921 960*540mm Front Service Aluminiumprofiel
Aluminiumprofiel
,buitenshuis met vaste LED-scherm
,Front Service Buiten Fixed LED Display
P5 Buitengebied Vaste LED Display SMD1921 960*540mm Front Service Aluminium Profiel
Productbeschrijving:
Speciale kast grootte 960x540mm gemaakt van uniquemodule grootte 480x270mm, dit product zal u helpen uitstaan uit de display menigten.
Kenmerken:
- 16:9 Goudverhouding:Module grootte:480*270mm;Kabinet grootte:960*540mm
- Dun en licht:Een kast 11,5 kg,dikte 58 mm
- Magneetontwerp van de module: de kragbok kan individueel worden verwijderd.
- Modulair ontwerp: Frontservice
- Snelle en gemakkelijke installatie
Technische parameters:
| Technische parameters | Buitenshuis vast LED-scherm |
| Pixel Pitch: | 5 mm |
| LED-type: | SMD1921 |
| Afmeting van de kast: | 960×540 mm |
| Grootte van de module: | 480x270 mm |
| Gewicht van de kast: | 13 kg |
| Materiaal van de kast: | Aluminiumprofiel |
| Rijtype: | 1/9 |
| Helderheid: | 5500 nitten |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 720/252 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| IP rating: | IP65 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Verzoeken en zaak:
Het Outdoor Fixed LED Display Screen is ook een populaire keuze voor sportarena's en stadions.De IP65-classificatie zorgt er ook voor dat het scherm bestand is tegen alle weersomstandigheden., waardoor het geschikt is voor openluchtsportlocaties.
Installatie:
Installatie van LED-display voor buiten

Vragen:
Q1: Biedt u een garantie voor uw producten?
A1: Ja, we bieden een garantie van 2 jaar op al onze producten.
Q2: Is het mogelijk om mijn logo op het product te drukken?
A2: Ja, we kunnen uw logo afdrukken. Gelieve ons formeel te informeren voor de productie en bevestig het ontwerp op basis van ons monster.
V3: Kan ik een monsterbestelling voor het LED-scherm plaatsen?
A3: Ja, wij verwelkomen monsterorders voor testen en kwaliteitscontroles.
V4: Wat is uw levertijd?
A4: Over het algemeen duurt de levering 7 ̊15 dagen na ontvangst van uw aanbetaling. De specifieke levertijd hangt af van de bestelling en de hoeveelheid.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!