Π5 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED SMD1921 960*540mm Προφίλ αλουμινίου πρώτης υπηρεσίας
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED με προφίλ αλουμινίου
,Εξωτερική σταθερή οθόνη LED πρώτης υπηρεσίας
,P5 επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων
Π5 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED SMD1921 960*540mm Προφίλ αλουμινίου πρώτης υπηρεσίας
Περιγραφή του προϊόντος:
Ειδικό ντουλάπι μεγέθους 960x540mm κατασκευασμένο από μοναδικό μοντέλο μεγέθους 480x270mm, αυτό το προϊόν θα σας βοηθήσει να ξεχωρίσετε από το πλήθος των οθόνων.
Χαρακτηριστικά:
- 16:9 Χρυσή αναλογία:Μεγέθος μονάδας:480*270mm;Μεγέθος ντουλάπις:960*540mm
- Νικρό και ελαφρύ:Μια μόνο ντουλάπα 11,5kg, πάχος 58mm
- Σχεδιασμός μαγνητών μονάδας:Το κουτί ισχύος μπορεί να αφαιρεθεί ξεχωριστά.
- Μοντυλικό σχεδιασμό:Επιμελητήριο
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: | 5 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960×540 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x270 mm |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 13 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Τύπος οδήγησης: | Επικοινωνία, 1/9 |
| Φωτεινότητα: | 5500 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 720/252 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Αιτήσεις και περίπτωση:
Η εξωτερική σταθερή οθόνη LED είναι επίσης μια δημοφιλής επιλογή για αθλητικές αρένες και στάδια.Η βαθμολογία IP65 εξασφαλίζει επίσης ότι η οθόνη μπορεί να αντέξει σε όλες τις καιρικές συνθήκες, καθιστώντας το κατάλληλο για υπαίθριους χώρους αθλητισμού.
Εγκατάσταση:
Εγκατάσταση εξωτερικής οθόνης LED

Γενικά ερωτήματα:
Ε: Παρέχετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
Α1: Ναι, προσφέρουμε εγγύηση 2 ετών για όλα τα προϊόντα μας.
Ε2: Είναι δυνατόν να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α2: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε3: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα για την οθόνη LED;
Α3: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και ελέγχους ποιότητας.
Ε4: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α4: Γενικά, η παράδοση διαρκεί 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα στοιχεία της παραγγελίας και τις ποσότητες.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!