P4 Yapışkanlı Şeffaf LED Ekran 240x1500mm Metrekare Başına 3,5kg
P4 Yapışkan Şeffaf LED Ekranı
,240x1500mm yapışkan şeffaf LED ekran
P4 Yapıştırıcı Şeffaf LED Ekran 240x1500mm 3.5kg Her Metrekare
Ürün Tanımı:
P4Yapışkan Şeffaf LED Ekranıalışveriş merkezlerinde veya cam pencerelerde reklam için idealdir.T-PAPER serisi LED yapışkan filmi reklam etkisini artırır ve geleneksel tabelalara modern bir alternatif olarak hizmet verir.

Özellikleri:
- Ultra ince
2 mm kalınlığında piyasadaki en ince LED ekran.
- Esnek
Eğilebilir yapışkan film led paneli, kavisli cam duvara sığabilir.
- Yüksek şeffaflık
Şeffaf film %70'e kadar şeffaflık sağlar.
- Aşırı ışık
Film 1000x500mm, sadece 3 kg ağırlığında, kullanımı kolay.
- Kesim boyutu
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | TP4 |
| Piksel Pitch: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | Hayır. |
| Modül boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yapıştırma / Yapıştırma / Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Bina cam cephesi
- Alışveriş merkezinin cam duvarı
- Pencere camını sakla
- Marka amiral gemisi mağazası
- Cam salon ve koridor


Avantaj :
1Birim fiyatı miktarına bağlıdır, size rekabetçi bir fiyat sunabiliriz.
2Ürünlerimiz veya fiyatlarımızla ilgili sorgunuz 24 saat içinde yanıtlanacak.
3Ürünlerle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için iyi eğitilmiş ve deneyimli personel.
4. Distribüyeleri benzersiz tasarımınız ve mevcut modellerimiz için sunuluyor.
5Satış alanınızı, tasarım fikirlerinizi ve tüm özel bilgilerinizi koruyun.
Sık Sorulan Sorular
S1: Hangi kontrol sistemi kullanılır ve nasıl çalışır?
Cevap: Cluster oynatımı ve yönetimini destekleyen Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. APP, akıllı telefon, Wi-Fi, iPad,dizüstü bilgisayarKullanıcı dostu ve kullanışlı.
S2: LED ekran için örnek sipariş verebilir miyim?
A2: Evet, test ve kalite değerlendirmesi için örnek siparişlerini teşvik ediyoruz. Karışık örnekler de kabul edilir.
S3: Ne tür bir LED ekran sunuyoruz?
A3: Seçiminiz için iç / dış / kira / Reklam / şeffaf ve poster LED ekranımız var.
S4: LED ekranınız uluslararası sertifika standartlarına uyuyor mu?
A4: Evet, LED ekranlarımız çeşitli uluslararası sertifika standartlarına uygun, örneğin CE sertifikası, RoHS
Sertifikasyon, FCC sertifikasyonu, vesaire.
S5: LED ekranınız için özel tasarım ve özelleştirme isteklerini destekliyor musunuz?
A5: Evet, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel tasarım ve özelleştirme üretimi sağlayabiliriz.
gereksinimleri ve talepleri.
S6: Garanti ne olacak?
A6: 2 yıllık garanti.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!