Ετικέτες:
Π4 Διαφανής οθόνη LED με πρόσφυση
,Δείκτης LED διαφανής με πρόσφυση 240x1500 mm
Ετικέτες:
Περιγραφή του προϊόντος:
Το P4Δείκτης LED διαφανούς προσκόλλησηςΕίναι εξαιρετικά λεπτό, σχεδόν σαν χαρτί, και είναι πολύ εύκολο να τοποθετηθεί και να λειτουργήσει.Η ταινία αυτοκόλλησης LED της σειράς T-PAPER ενισχύει την επίδραση της διαφήμισης και χρησιμεύει ως σύγχρονη εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές πινακίδες.

Χαρακτηριστικά:
- Υπερτελής
Με πάχος 2 χιλιοστών είναι η πιο λεπτή οθόνη LED στην αγορά.
- Ελαστικός
Δοκίμασμα με ελαστική ταινία, μπορεί να τοποθετηθεί σε καμπυλωτό γυάλινο τοίχο.
- Υψηλή διαφάνεια
Το διαφανές φιλμ είναι 70% διαφανές, η καλύτερη επιλογή για τα παράθυρα.
- Εξαιρετικό φως
Το φιλμ μεγέθους 1000x500mm ζυγίζει μόνο 3 κιλά, βολικό για χειρισμό.
- Μέγεθος κοπής
Το πάνελ με το φιλμ μπορεί να κοπεί για να ανταποκριθεί σε διαφορετικές συνθήκες εγκατάστασης, όπως το ακανόνιστο γυαλί.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Πρότυπο προϊόντος: | TP4 |
| Πίτσα των Pixel: | 4-8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | - Όχι. |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x1500 χιλιοστά |
| Βάρος: | 3.5 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο & PC |
| Τύπος οδήγησης: | Στατική |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 720/252 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Ενδεσμό/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:160°; V:160° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
- Γυάλινη πρόσοψη κτιρίου
- Γυάλινος τοίχος εμπορικού κέντρου
- Αποθηκεύστε τα γυαλιά των παραθύρων
- Εμβληματικό κατάστημα της μάρκας
- Γυάλινη αίθουσα και διάδρομος


Πλεονέκτημα :
1. Η τιμή μονάδας εξαρτάται από την ποσότητα, μπορούμε να σας προσφέρουμε μια ανταγωνιστική τιμή.
2Η έρευνα σας σχετικά με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί σε 24 ώρες.
3- Καλά εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό για να απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις σας σχετικά με τα προϊόντα.
4Οι διανομές προσφέρονται για το μοναδικό σας σχέδιο και μερικά από τα τρέχοντα μοντέλα μας.
5Προστασία της περιοχής πωλήσεών σας, ιδεών σχεδιασμού, και όλων των προσωπικών σας πληροφοριών.
Γενικές ερωτήσεις
Ε1: Ποιο σύστημα ελέγχου χρησιμοποιείται και πώς λειτουργεί;
Α1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου της σειράς Nova Taurus, το οποίο υποστηρίζει την αναπαραγωγή και τη διαχείριση συστάσεων. Μπορείτε εύκολα να το ελέγξετε μέσω διαφόρων συσκευών, συμπεριλαμβανομένων APP, smartphone, Wi-Fi, iPad,ΛάπτοπΕίναι πολύ φιλικό προς το χρήστη και βολικό.
Ε2: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα για οθόνη LED;
Α2: Ναι, ενθαρρύνουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και αξιολόγηση ποιότητας.
Ε3: Τι είδους οθόνη LED παρέχουμε;
Α3: Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / ενοικίαση / διαφήμιση / διαφανή και αφίσα LED οθόνη για την επιλογή σας.
Ε: Η οθόνη LED σας συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα πιστοποίησης;
Α4: Ναι, η οθόνη LED μας συμμορφώνεται με διάφορα διεθνή πρότυπα πιστοποίησης, όπως πιστοποίηση CE, RoHS
πιστοποίηση, πιστοποίηση FCC, και ούτω καθεξής.
Ε: Υποστηρίζετε τα αιτήματα σχεδιασμού και προσαρμογής για την οθόνη LED σας;
Α5: Ναι, μπορούμε να παρέχουμε προσαρμοσμένο σχεδιασμό και προσαρμοσμένη παραγωγή σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών για να ανταποκριθούν στις ειδικές τους
απαιτήσεις και απαιτήσεις.
Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α6: 2 χρόνια εγγύηση.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!