P5.2-10.4 Dış Açık Şeffaf LED Ekranı SMD1921 5000nits 1000×500mm Kabine
SMD1921 Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,1000×500mm Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,5000nits Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
P5.2-10.4 Dış Açık Şeffaf LED Ekranı SMD1921 5000nits 1000×500mm Kabine
Ürün Tanımı:
P5.2-10.4 Şeffaf LED ekranları geleneksel büyük formatlı LED ekranlara karşı son derece etkili ve çekici bir alternatif sunar.Her bir LED uygun piksel renkleri ile aydınlatılırBu, ekranda tutarlı bir görüntü oluşturur. Bu ekranlar cam perde duvarlarına dahil edildiğinde, etki özellikle çarpıcıdır.Tasarımcıların genel mimari tasarımı bozmadan perakende alanları için, özellikle cam cepheli alanlar için ekran çözümleri uygulamasını sağlamak.

Özellikleri:
- Yüksek kontrast ve parlaklık
Ekstra esneklik, ağırlığı 8.5 Kg / m2 altında ve 25 mm'den daha ince. Kullanmak ve taşımak için çok uygundur, çok fazla nakliye ve montaj maliyetlerini tasarruf eder
- Dayanıklılık uzun ömür
Düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu, LED'in ömrünü uzatmak için düşük elektrik tüketimi
- Yüksek Şeffaflık
%75 şeffaflık oranı, şeffaf, cam duvar montajı için uygundur;> 5000 nit parlaklık, tüm dış mekan ortamları için
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
5.2-10.4 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 75 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezlerinde, eğlence mekanlarında, mimari projelerde, hükümet kurumlarında, ticaret fuarlarında ve sergiler, basın toplantıları, havaalanları, oteller,İstasyon bekleme alanları, kapalı arenalar ve diğer çeşitli kamu tesisleri.

Hizmet ve destek:
Satış öncesi:
124 saat içinde sorulara cevap verin.
2Müşterinin gereksinimlerine göre benzersiz ve profesyonel çözümler sunmak.
3- Veriler listesi.
4Özel paketleme tasarımı, fabrika ziyaretleri vb. gibi diğer hizmetler.
Satış sırasında:
1İzleme raporu hazırlanıyor.
2Her sipariş için kalite testi raporu.
3- Müşterinin gereksinimine göre fotoğraf ve videolar.
4- Ücretsiz yedek parçalar.
Satış sonrası:
1İki yıllık garanti ve ücretsiz yazılım yükseltmesi.
2Temizlik rehberliği ve sorun çözümü 48 saat içinde sağlanır.
3Müşteri memnuniyeti izleme raporu.
4Ücretsiz teknik eğitim.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kira / sabit LED ekran / Yer LED ekran / düzensiz LED ekranınız var.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3:LED ekran modelleri genellikle PX'de ifade edilir, örneğin P2 P3 P4.....P8, P10, bu ne anlama gelir?
A3: P3 P4.....P8,P10 piksel mesafesinin 3mm 4mm....10mm olduğu anlamına gelir, bu da bir ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel mesafesinin daha küçük olması, LED ekran çözünürlüğünün daha yüksek olması.
S4: LED ekranımda hangi piksel alanını seçmeliyim?
A4:Led ekranı kullanırken, esas olarak görüntüleme mesafesi, ekran boyutu, istenen etki ve müşteri bütçesi ile belirlenir.
S5: Bir sergi sipariş etmek için, size ne tür bir bilgi sunmam gerekiyor?
A5: Ekranın genişliği / yüksekliğini, ana kullanımını, görüntüleme mesafesini, sahne fotoğraflarını, özel gereksinimleri belirtmelisiniz, sonra size detaylı bir teklif listesi sağlayabilirim.
S6:Nasıl kurulur?
A6:Açık çelik yapı çizimleri ve kurulum rehberliği ve kablolama şeması sağlamak için ücretsiz, ücretsiz uzaktan hata ayıklama.Gerekirse kuruluşu yönlendirmek için mühendislerimizi de siteye gönderebiliriz..
S7:Senin kalitene ne dersin?
A7: Ekranımızın kalitesi mükemmel. Dünyadaki yüksek kaliteli tedarikçilerin malzemelerini kullanıyoruz, üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz,ve her ürünün kalifiye olmasını sağlamak için çoklu kalite denetimini geçmek.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!