Εξωτερική διαφανής οθόνη LED SMD1921 5000nits 1000×500mm
SMD1921 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,1000×500 mm Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,5000 νιτ εξωτερική διαφανής οθόνη LED
P5.2-10.4 Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED SMD1921 5000nits 1000×500mm Cabinet
Περιγραφή Προϊόντος:
Οι διαφανείς οθόνες LED P5.2-10.4 προσφέρουν μια εξαιρετικά αποτελεσματική και ελκυστική εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές οθόνες LED μεγάλου μεγέθους. Οι εικόνες σχηματίζονται συντονίζοντας τα LED να λειτουργούν σε αρμονία, με κάθε LED να ανάβει στα κατάλληλα χρώματα εικονοστοιχείων. Αυτό δημιουργεί μια συνεκτική εικόνα στην οθόνη. Όταν αυτές οι οθόνες ενσωματώνονται σε γυάλινους τοίχους κουρτινών, το αποτέλεσμα είναι ιδιαίτερα εντυπωσιακό, επιτρέποντας στους σχεδιαστές να εφαρμόσουν λύσεις προβολής για χώρους λιανικής - ιδιαίτερα εκείνους με γυάλινες προσόψεις - χωρίς να διαταράσσουν τον συνολικό αρχιτεκτονικό σχεδιασμό.

Χαρακτηριστικά:
- Υψηλή αντίθεση και φωτεινότητα
Εξαιρετική ευελιξία, ζυγίζει κάτω από 8,5 Kg/m2 και είναι λεπτότερο από 25mm. Πολύ βολικό στη χρήση και τη μετακίνηση, εξοικονομώντας πολλά έξοδα μεταφοράς και συναρμολόγησης
- Σταθερότητα μεγάλη διάρκεια ζωής
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και εξοικονόμηση ενέργειας, Χαμηλή κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας για αύξηση της διάρκειας ζωής των LED
- Υψηλή Διαφάνεια
75% ποσοστό διαφάνειας, διαπερατό, κατάλληλο για τοποθέτηση σε γυάλινο τοίχο;>5000 nits φωτεινότητα, για όλα τα εξωτερικά περιβάλλοντα
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Διαφανής οθόνη LED |
| Pixel Pitch: |
5.2-10.4 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση Cabinet: | 1000×500mm |
| Μέγεθος Module: | 500x125 mm |
| Βάρος Cabinet: | 15 kg |
| Υλικό Cabinet: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m² |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Ποσοστό διαφάνειας: | 75% |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εμπορικά κέντρα, χώρους ψυχαγωγίας, αρχιτεκτονικά έργα, κυβερνητικά ιδρύματα, εμπορικές εκθέσεις και για σκοπούς όπως εκθέσεις, συνεντεύξεις τύπου, αεροδρόμια, ξενοδοχεία, χώρους αναμονής σταθμών, εσωτερικές αρένες και διάφορες άλλες δημόσιες εγκαταστάσεις.

Εξυπηρέτηση και υποστήριξη:
Προ-πώληση:
1. Απάντηση σε ερωτήσεις σε 24 ώρες.
2. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη.
3. Προσφορά δελτίου δεδομένων.
4. Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επισκέψεις στο εργοστάσιο και ούτω καθεξής.
Κατά την πώληση:
1. Αναφορά παρακολούθησης στην παραγωγή.
2. Έκθεση ποιοτικού ελέγχου για κάθε παραγγελία.
3. Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4. Δωρεάν ανταλλακτικά.
Μετά την πώληση:
1. Δύο χρόνια εγγύηση και δωρεάν αναβάθμιση λογισμικού.
2. Οδηγίες συντήρησης και λύση προβλημάτων που παρέχονται σε 48 ώρες.
3. Έκθεση παρακολούθησης ικανοποίησης πελατών.
4. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Τι είδους οθόνη παρέχουμε;
A1: Έχουμε εσωτερική/εξωτερική/ενοικίαση/σταθερή οθόνη LED/Οθόνη LED δαπέδου/Ακανόνιστη οθόνη LED για να επιλέξετε.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθόνης LED. Αν ναι, σε ποια πόλη;
A2: Ναι, το εργοστάσιό μας είναι 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, στην επαρχία GUANGDONG.
Ε3: Τα μοντέλα οθόνης LED εκφράζονται γενικά σε PX, όπως P2 P3 P4.....P8, P10, τι σημαίνει αυτό;
A3: P3 P4.....P8,P10 σημαίνει ότι το pixel pitch είναι 3mm 4mm....10mm, το οποίο καθορίζει την ανάλυση μιας οθόνης. Το pixel pitch είναι μικρότερο, η ανάλυση της οθόνης led είναι υψηλότερη.
Ε4: Τι pixel pitch πρέπει να επιλέξω στην οθόνη led μου;
A4: Η χρήση της οθόνης led, καθορίζεται κυρίως από την απόσταση θέασης, το μέγεθος της οθόνης, το επιθυμητό αποτέλεσμα και τον προϋπολογισμό του πελάτη.
Ε5: Για να παραγγείλω μια οθόνη, τι είδους πληροφορίες πρέπει να σας προσφέρω;
A5: Θα πρέπει να παρέχετε το πλάτος/ύψος της οθόνης, την κύρια χρήση, την απόσταση θέασης, τις φωτογραφίες της σκηνής, ειδικές απαιτήσεις, τότε μπορώ να σας παρέχω μια λεπτομερή λίστα προσφορών.
Ε6: Πώς να εγκαταστήσετε;
A6: Δωρεάν παροχή λεπτομερών σχεδίων χαλύβδινων κατασκευών και οδηγιών εγκατάστασης και διαγράμματος καλωδίωσης, δωρεάν απομακρυσμένη αποσφαλμάτωση. Μπορούμε επίσης να στείλουμε τους μηχανικούς μας στον ιστότοπο για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση εάν χρειαστεί.
Ε7: Τι γίνεται με την ποιότητά σας;
A7: Η ποιότητα της οθόνης μας είναι εξαιρετική. Χρησιμοποιούμε τα υλικά προμηθευτών υψηλής ποιότητας στον κόσμο, ελέγχουμε αυστηρά τη διαδικασία παραγωγής και περνάμε την πολλαπλή επιθεώρηση ποιότητας για να διασφαλίσουμε ότι κάθε προϊόν είναι κατάλληλο.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!