P5.71 Dış Mekan LED Ekran SMD2727 6000 nit 960x960mm Alüminyum Profil Kabin
P5.71 Dış LED Ekran
,Alüminyum Profil Dış LED Ekranı
,6000 nit Dış LED Ekran
P5.71 Dış LED Ekran SMD2727 6000 nit 960x960mm Alüminyum Profil Dolabı
Ürün Tanımı:
P5.71 Dış LED Ekranı, geniş bir açık hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış yüksek çözünürlüklü bir ekran.Dış reklam ve mesaj için mükemmel olan ayrıntılı ve net görüntüler sağlamak6000 nit'lik etkileyici bir parlaklıkla, bu ekran doğrudan güneş ışığı altında bile mükemmel görünürlüğü sağlar.
Özellikleri:
- Çift portlu modül:Modüllerin bağlanmak için 2 portu vardır ve her ikisi de kullanılabilir, bu nedenle kurulum veya onarım yaparken seçim yapmak için sol ve sağ taraf olmayacaktır.
- Ön arka servis:Modül ve güç kutusu ön veya arka taraftan erişilebilir, kullanımı kolay ve farklı proje koşullarını karşılar.
- Su geçirmez:IP66 koruma seviyesine kadar açık hava kullanımı için dayanıklı ve kararlı.
- Hızlı ısı dağılımı:Tüm çerçeve alüminyum profillerden yapılmıştır ve modüller için kapalı bir yapı yoktur.
- Zor bağlantı:Modüller kablosuz iletişim kurmak için doğrudan santral tahtasına bağlanır.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Ürün modeli: | FIA-Outdoor |
| Piksel Pitch: | 5.71 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960x960 mm |
| Kabine Kararı: | 168*168 piksel |
| Modül boyutu: | 480x320 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 84*56 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x3=6 parça |
| Piksel yoğunluğu: | 30625 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 22 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Dolabın rengi: | Siyah / Beyaz |
| Sürücü tipi: | 1/9 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 600/170 W/m2 |
| Bakım: | Ön arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP66 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Otoyol reklam panoları
- Direk LED duvarı
- Dış reklamcılık
- Yol kenarında poster
- Spor stadyumu

Sıkça sorulan sorular:
S1: Kontrol sistemi nedir? Nasıl?
A1: Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. Klüster oyununu ve yönetimini destekleyin. APP / Telefon / WIFI / Ipad / dizüstü bilgisayar / PC / Bulut kontrolünü destekleyin. Kontrol etmek çok kolay ve kullanışlıdır.
S2: LED ekran için örnek sipariş alabilir miyim?
A2:Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S3: Ürün üzerinde logomu basmak uygun mu?
A3: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
S4: En iyi hizmetiniz nedir?
A4: 1: Müşteri sorumluluğu sistemine teker teker satış mühendisi;
2Projenizi tanıyın ve en iyi çözümü verin;
3Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detaylarını bildirin.
4Ekranı nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreteceğim.
5Ekranınızın sonraki kullanımına dikkat edin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!