P5.71 Εξωτερική οθόνη LED SMD2727 6000 νιτ 960x960mm Αλουμινίου Προφίλ ντουλάπι
P5.71 Εξωτερική οθόνη LED
,Εξωτερική οθόνη LED με προφίλ αλουμινίου
,6000 nits Εξωτερική οθόνη LED
P5.71 Εξωτερική οθόνη LED SMD2727 6000 νιτ 960x960mm Αλουμινίου Προφίλ ντουλάπι
Περιγραφή του προϊόντος:
Η εξωτερική οθόνη LED P5.71 είναι οθόνη υψηλής ευκρίνειας που έχει σχεδιαστεί για να αντέχει σε ένα ευρύ φάσμα εξωτερικών συνθηκών.παρέχοντας λεπτομερείς και σαφείς εικόνες που είναι ιδανικές για εξωτερική διαφήμιση και μηνύματαΜε εντυπωσιακή φωτεινότητα 6000 νιτ, η οθόνη αυτή εξασφαλίζει εξαιρετική ορατότητα ακόμη και κάτω από άμεσο ηλιακό φως.
Χαρακτηριστικά:
- Μονάδα διπλής θύρας:Οι ενότητες έχουν 2 θύρες σύνδεσης και μπορούν να χρησιμοποιηθούν και οι δύο, έτσι ώστε να μην υπάρχει αριστερή και δεξιά πλευρά για να επιλέξετε κατά την εγκατάσταση ή την επισκευή.
- Υπηρεσία εμπρός πίσω:Η ενότητα και το κουτί ισχύος είναι προσβάσιμα από την μπροστινή ή την πίσω πλευρά, είναι βολικά στη χρήση και ανταποκρίνονται σε διάφορα είδη συνθηκών έργου.
- Αδιάβροχο:Μέχρι το επίπεδο προστασίας IP66 για εξωτερική χρήση.
- Γρήγορη διάχυση της θερμότητας:Όλο το πλαίσιο είναι φτιαγμένο από προφίλ αλουμινίου, και δεν υπάρχει κλειστή δομή για τις ενότητες.
- Δύσκολη σύνδεση:Οι ενότητες συνδέονται απευθείας με την πλακέτα του κόμβου για να επικοινωνούν χωρίς καλώδια.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πρότυπο προϊόντος: | FIA-Outdoor |
| Πίτσα των Pixel: | 5.71 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960x960 mm |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου: | 168*168 εικονοστοιχίες |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x320 mm |
| Ανάλυση της μονάδας: | 84*56 εικονοστοιχίες |
| Ενότητα Qty/καμπίνα: | 2x3 = 6 κομμάτια |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 30625 σημεία/τ.μ. |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 22 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Χρώμα ντουλάπι: | Μαύρο / Λευκό |
| Τύπος οδήγησης: | Επικοινωνία, 1/9 |
| Φωτεινότητα: | 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 600/170 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός πίσω |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP66 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Σταφή |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
- Πίνακας διαφημίσεων αυτοκινητοδρόμων
- Τοίχος LED από πόλο
- εξωτερική διαφήμιση
- Πλάκα στην άκρη του δρόμου
- Αθλητικό στάδιο

Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Τι είναι το σύστημα ελέγχου; Πώς λειτουργεί;
Α1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου της σειράς Nova Taurus. Υποστηρίζουμε το παιχνίδι και τη διαχείριση των ομάδων. Υποστηρίζουμε τον έλεγχο APP / Phone / WIFI / Ipad / Laptop / PC / Cloud. Είναι πολύ εύκολο και βολικό για έλεγχο.
Q2: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α2: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ε3: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Ε: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε4: Ποια είναι η καλύτερη υπηρεσία σας;
Α4: 1: σύστημα ευθύνης του πελάτη από έναν προς έναν μηχανικό πωλήσεων.
2. Γνωρίστε το έργο σας και προσφέρετε την καλύτερη λύση για αυτό
3Παρακολουθήστε την παραγγελία σας και ενημερώστε για κάθε βήμα και λεπτομέρεια.
4. Να σας διδάξω πώς να εγκαταστήσετε και να χρησιμοποιήσετε την οθόνη;
5. Φροντίστε την επακόλουθη χρήση της οθόνης σας και βεβαιωθείτε ότι η υπηρεσία σας μετά την πώληση είναι καλά.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!