P5.71 Buiten LED-scherm SMD2727 6000 nits 960x960mm Aluminium profielkas
P5.71 Buitenscherm met LED
,Aluminiumprofiel Buiten LED-scherm
,6000 nits Buiten LED-scherm
P5.71 Buiten LED Scherm SMD2727 6000 nits 960x960mm Aluminium Profiel Kast
Productbeschrijving:
P5.71 Buiten LED Scherm is een high-definition display ontworpen om bestand te zijn tegen een breed scala aan buitenomstandigheden. Het heeft een pixel pitch van 5,71 mm, wat gedetailleerde en heldere beelden oplevert die perfect zijn voor buitenreclame en berichten. Met een indrukwekkende helderheid van 6000 nits zorgt dit display voor uitstekende zichtbaarheid, zelfs in direct zonlicht
Kenmerken:
- Dual port module:Modules hebben 2 poorten voor aansluiting en beide kunnen worden gebruikt, dus er is geen linker- en rechterkant om te kiezen bij het installeren of repareren.
- Service voor- en achterkant:Module en stroomkast zijn bereikbaar vanaf de voor- of achterkant, handig in gebruik en voldoen aan verschillende projectomstandigheden.
- Waterdicht:Tot IP66 beschermingsniveau voor gebruik buitenshuis. Duurzaam en stabiel.
- Snelle warmteafvoer:Het hele frame is gemaakt van aluminium profiel en er is geen gesloten structuur voor de modules. Laat de warmte door het frame en de module zelf gaan, verleng de levensduur van het led-display.
- Harde verbinding:Modules verbinden rechtstreeks met de hub board om te communiceren zonder kabels. Handig en snel, nauwkeurige positionering, geen kabels nodig om te organiseren.
Technische parameters:
| Technische parameters | Vaste LED-scherm voor buiten |
| Productmodel: | FIA-Outdoor |
| Pixel Pitch: | 5,71 mm |
| LED Type: | SMD2727 |
| Afmetingen kast: | 960x960 mm |
| Resolutie kast: | 168*168 pixels |
| Modulegrootte: | 480x320 mm |
| Module resolutie: | 84*56 pixels |
| Aantal modules/kast: | 2x3=6 stuks |
| Pixeldichtheid: | 30625 dots/m² |
| Gewicht kast: | 22 kg |
| Materiaal kast: | Aluminium profiel |
| Kleur kast: | Zwart / Wit |
| Aandrijving: | 1/9 |
| Helderheid: | 6000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 600/170 W/m2 |
| Onderhoud: | Service voor- en achterkant |
| Omgeving: | Buitengebruik |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/Stapelen |
| Grijswaarden: | 14 bits |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:
- Snelweg billboard
- Paal LED-wand
- buitenreclame
- Reclamebord langs de weg
- Sportstadion

FAQ:
V1: Wat is het besturingssysteem? Hoe is het?
A1: We gebruiken het Nova Taurus Series asynchrone besturingssysteem. Ondersteuning voor cluster play en beheer. Ondersteuning voor APP/Telefoon/ WIFI/ Ipad/Laptop/ PC/ Cloud controle. Het is heel gemakkelijk en handig om te bedienen.
V2: Kan ik een voorbeeld bestelling plaatsen voor een led-scherm?
A2: Ja, we verwelkomen een voorbeeld bestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde voorbeelden zijn acceptabel.
V3: Is het OK om mijn logo op het product te printen?
A3: Ja. Informeer ons formeel voordat we produceren en bevestig het ontwerp eerst op basis van ons voorbeeld.
V4: Wat is uw beste service?
A4: 1: Eén-op-één verkoopingenieur naar klantverantwoordelijkheidssysteem;
2. Ken uw project en bied de beste oplossing ervoor;
3. Volg uw bestelling en laat u elke stap en detail ervan weten;
4. Leer u hoe u het scherm moet installeren en gebruiken;
5. Zorg voor het latere gebruik van uw scherm en zorg ervoor dat uw after-sales service goed is.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!