P7.8-7.8 Açık Açık Şeffaf LED Ekran 5000nits 1000×500mm Dolabı Alışveriş merkezleri için
1000×500mm Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,5000nits Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,P7.8-7.8 Dış Açık Şeffaf LED Ekran
P7.8-7.8 Açık Açık Şeffaf LED Ekranı 5000nits 1000×500mm Dolabı Alışveriş merkezleri için
Ürün Tanımı:
P7.8-7.8 HD Dış Açık Şeffaf LED EkranıLED ekranları, büyük formatlı LED ekranlara etkili ve ikna edici bir alternatif sunar.Haritalandırılmış LED'de ilgili piksel renkleri görüntüleyerekBir cam perde duvarına entegre edildiğinde, bu etki özellikle güçlüdür.Tasarımcıların perakende binaları için ekran çözümleri sunmasına izin vermek, genel tasarımı etkilemeden cam binalara odaklanarak.
Özellikleri:
- Yüksek kontrast ve parlaklık:Ekstra esneklik, ağırlığı 8.5 Kg/m2'den daha az ve 25 mm'den daha ince. Kullanımı ve taşınması için çok uygun, taşıma ve montaj maliyetlerinde büyük tasarruf
- Dayanıklılık uzun ömür: Düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu, LED'in ömrünü uzatmak için düşük elektrik tüketimi
- Yüksek Şeffaflık ve Yüksek Parlaklık:20-80% şeffaflık oranı, cam duvar montajı için uygundur;>6500 nit parlaklık, tüm dış mekan ortamları için
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
7.8-7.8 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/4 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 50 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, bina inşası, hükümet kurumları, ticaret fuarı, fuarı, sergi, basın toplantısı, havaalanları, oteller, iç,İstasyon bekleme alanı, kapalı stadyum ve çeşitli kamu tesisleri vb.

Avantaj :
- Zengin deneyim: LED ekran hakkında teknik ve materyal bilgisi.
- Mutlak OEM hizmeti: farklı taleplerinize (kalite, fiyat vb.) göre sizin için en uygun çözümü sağlamak.Seçiminiz için en az 3 farklı malzeme türü mevcuttur.Ve en düşük maliyetli müşteri hizmeti ile.
- Güçlü Ar-Ge yeteneği: Mükemmel mühendisler sürekli olarak yeni ürünler geliştiriyor ve geliştiriyorlar.
- İyi kalite: Tüm ürünler CE, ROHS, FCC sertifikasını geçti.
- Düşünceli hizmet: ürünlerimizi taleplerinize en yüksek düzeyde cevap vermek için çabalarken, her zaman size kalpten ve ruhtan hizmet ediyoruz.
- Garanti: tüm LED ürünlerimize 2 yıl garanti veriyoruz ve sadece hammadde için ömür boyu bakım ücretleri sağlıyoruz.Daha fazla kolaylık ve ücretsiz danışmanlık için.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kiralama / sabit LED ekran / zemin LED ekran / ince piksel pitch LED ekran / düzensiz LED ekran /Şeffaf LED EkranYa da sen seç.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3: Paketin detaylarını öğrenebilir miyim?
A3: Sabit montaj için, genellikle 2 veya 4 dolap 1 ahşap dolapta kullanıyoruz.
Kiralama pazarı için, uçuş çantası kullanmanızı öneririz, genellikle bir uçuş çantasında 8 dolap.
Yolda ekranı korumak güvenli, ayrıca ekonomik.
S4: HD video oynatabilir mi?
A4: Evet, Linsn/nova kontrol sistemi ile HD video işlevini gerçekleştirebilir
S5. Şeffaf LED ekranı nasıl kurulur?
A5: Şeffaf LED ekranı için kurulum çok kolay ve basittir, sadece sıkı dolaplar hızlı kilit ve tüm LED ekranı üst ve alt taraftan sabitlemek için birkaç çelik boru kurmak.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!