P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 5000nits 1000×500mm
1000×500 mm Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,5000 νιτ εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 5000nits 1000×500mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Εξωτερική διαφανής οθόνη LEDΟι εικόνες στην οθόνη δημιουργούνται προγραμματίζοντας το LED να λειτουργεί μαζί.Δείχνοντας τα σχετικά χρώματα των pixel στο χαρτογραφημένο LEDΌταν ενσωματώνεται σε ένα γυάλινο τοίχο κουρτίνας, αυτό το αποτέλεσμα είναι ιδιαίτερα ισχυρό.που επιτρέπει στους σχεδιαστές να παρέχουν λύσεις οθόνων για κτίρια λιανικής πώλησης, με έμφαση στα γυάλινα κτίρια χωρίς να επηρεάζεται ο συνολικός σχεδιασμός.
Χαρακτηριστικά:
- Υψηλή αντίθεση και φωτεινότητα:Εξαιρετική ευελιξία, βάρος κάτω των 8,5 kg/m2 και λεπτότερο από 25 mm. Πολύ βολικό στη χρήση και μετακίνηση, εξοικονομώντας πολλά έξοδα μεταφοράς και συναρμολόγησης
- Σταθερότητα και μακρά διάρκεια ζωής:Λιγότερη κατανάλωση ενέργειας και εξοικονόμηση ενέργειας, Λιγότερη κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας για την αύξηση της ζωής των LED
- Υψηλή διαφάνεια και υψηλή φωτεινότητα: ποσοστό διαφάνειας 20-80%, διαφανές, κατάλληλο για τοποθέτηση σε γυάλινο τοίχο· >6500 νιτ φωτεινότητα, για όλα τα εξωτερικά περιβάλλοντα
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: |
70,8-7,8 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 15 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/4 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 50% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως για εμπορικά κέντρα, χώρους ψυχαγωγίας, κατασκευή κτιρίων, κυβερνητικούς οργανισμούς, εμπορικές εκθέσεις, εκθέσεις, με στόχο εκθέσεις, συνέντευξη Τύπου, αεροδρόμια, ξενοδοχεία, εσωτερικά,χώρος αναμονής σταθμού, εσωτερικό στάδιο, και μια ποικιλία δημόσιων εγκαταστάσεων κλπ.

Πλεονέκτημα :
- Πλούσια εμπειρία: Γνωριμία με την τεχνική και το υλικό σχετικά με την οθόνη LED.
- Απόλυτη υπηρεσία OEM: παρέχοντας την πλέον κατάλληλη λύση για εσάς σύμφωνα με τις διαφορετικές απαιτήσεις σας (όπως ποιότητα, τιμή κλπ.).Για την επιλογή σας παρέχονται τουλάχιστον 3 διαφορετικά είδη σε ένα υλικό , και με το χαμηλότερο κόστος εξυπηρέτηση.
- Ενίσχυρη ικανότητα Ε&Α: εξαιρετικοί μηχανικοί αναπτύσσουν συνεχώς νέα προϊόντα και τα βελτιώνουν.
- Καλή ποιότητα: όλα τα προϊόντα έχουν περάσει την πιστοποίηση CE, ROHS, FCC.
- Σχετική εξυπηρέτηση: σας εξυπηρετούμε πάντα με καρδιά και ψυχή, προσπαθώντας να κάνουμε τα προϊόντα μας να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις σας στο μέγιστο βαθμό.
- Εγγύηση: παρέχουμε εγγύηση για όλα τα προϊόντα LED για 2 χρόνια και παρέχουμε δια βίου συντήρηση χρέωση μόνο για τις πρώτες ύλες.Για περισσότερη ευκολία και δωρεάν διαβούλευση για όλη τη ζωή.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Τι είδους προβολή παρέχουμε;
Α1: Διαθέτουμε εσωτερική/εξωτερική/ενοικιαστική/σταθερή οθόνη LED/οθόνη LED επιπέδου/οθόνη LED μικροσκοπικού διαχωρισμού/ακανόνιστη οθόνη LED/Διαφανής οθόνη LEDΉ μπορείς να διαλέξεις.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθονών LED; Αν ναι, σε ποια πόλη;
Α2: Ναι, το εργοστάσιο μας με 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, επαρχία GUANGDONG.
Ε3: Μπορώ να μάθω τις λεπτομέρειες του πακέτου;
Α3: Για σταθερή εγκατάσταση, χρησιμοποιούμε ξύλινη θήκη, συνήθως 2 ή 4 ντουλάπια σε 1 ξύλινη θήκη.
Για την αγορά ενοικίασης, σας προτείνουμε να χρησιμοποιήσετε την θήκη πτήσης, γενικά 8 ντουλάπια σε μια θήκη πτήσης.
Είναι ασφαλές να προστατεύεις την οθόνη στο δρόμο, επίσης οικονομικό.
Ε4: Μπορεί να παίζει βίντεο HD;
Α4: Ναι, μπορεί να συνειδητοποιήσει λειτουργία βίντεο HD με σύστημα ελέγχου Linsn/nova
Ε. Πώς να εγκαταστήσετε τη διαφανή οθόνη LED;
Α5:Η εγκατάσταση για διαφανή οθόνη LED είναι τόσο εύκολη και απλή, μόνο σφιχτά ντουλάπια γρήγορου κλειδώματος και εγκατάσταση αρκετών χάλυβα σωλήνα για να σταθεροποιήσει ολόκληρη την οθόνη LED από την επάνω πλευρά και την κάτω πλευρά.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!