P3.91 IP65 250x500mm Modül Boyutu Sabit Montaj İçin Dış LED Ekran Modülü
P3.91 Dış LED Ekran Modülü
,Sabit Montaj Dış LED Ekran Modülü
,IP65 Dış LED Ekran Modülü
P3.91 IP65 250x500mm Modül Boyutu Dış Mekan LED Ekran Modülü Sabit Kurulum İçin
Ürün Açıklaması:
SMART BLOCK-PLUS serisi ekran: esnek kurulum, yüksek koruma, hafiflik, önden servis imkanı, asma yöntemi, ayakta durma yöntemi, duvara yaslama gibi hızlı montaj yöntemlerine sahip olma; düz ve kavisli yüzeyi destekleme. Mağaza vitrinleri ve dış mekan için mükemmeldir.
Özellikler:
- Ürün Adı: Dış Mekan LED Ekran Modülü
- IP Derecesi: IP65
- Modül Boyutu: 250x500 mm
- Ekran Tipi: LED
- Çalışma Nemi: %10~%90 RH
- Çalışma Sıcaklığı: -20°C~50°C
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan LED Ekran Modülü |
| Piksel Aralığı: | 3.91 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 500×500mm / 1000x500mm |
| Modül Boyutu: | 250x500 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 48 kg/m2 |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/8 |
| Parlaklık: | 8000 nit (Altın tel) |
| Maks/Ort Güç: | 1200/420 W/m2 |
| Bakım: | Ön / Arka servis |
| IP Derecesi: | Ö: IP65, A:IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Bireysel dış mekan kullanımı için bir led modülü mü arıyorsunuz? SMART BLOCK PLUS entegre led modülümüz, dış mekan video duvar projeleriniz için şiddetle tavsiye edilir. Özel 45° kenar tasarımı, bu panelin farklı şekil veya ekran alanına sahip led ekranlar oluşturmasını sağlar. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Hizmetimiz:
Satış öncesi hizmet:
Sorular 24 saat içinde yanıtlanacaktır. Müşteri için pazar araştırması ve tahmini. Müşterinin ihtiyacına göre benzersiz ve profesyonel çözümler sunun. Veri sayfası ve örnekler sunulur. Özel paketleme tasarımı, fabrika ziyareti vb. gibi diğer gerekli hizmetler.
Satış içi hizmet:
Üretim prosedürlerini her zaman takip etmek. Üretim sırasında müşterinin ihtiyacına göre fotoğraf ve video sağlayın. Ücretsiz yedek parça sağlanır.
Satış sonrası hizmet:
Şikayet yanıt süresi 24 saati geçmez; 48 saat içinde bakım rehberliği ve sorun çözümü sağlanır. Garanti: 24 ay. Ücretsiz teknisyen eğitimi. Kurulum rehberi, yazılım kullanım kılavuzu, kolay bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılımı CD'si dahil olmak üzere eksiksiz bir belge seti ücretsizdir.

SSS:
S1. Bir reklam tabelası LED video duvar ekranı için doğru bir fiyat teklifini nasıl alabilirim?
S2. İç ve dış mekan LED ekranının fiyatını almam ne kadar sürer?
S3. Örnek satın alıp sipariş verebilir miyim?
S4. Teslimat süreniz nedir? İç ve dış mekan sabit video duvarı, iç ve dış mekan kiralık LED paneli
A5: - LED Ekranların Yapılandırmasına bağlı olarak, farklı siparişler için 2-5 yıl garanti verilmektedir.
A6: - Karton, ahşap kasa veya uçuş kasası içinde paketleme
A7: - T/T, Western Union, Kredi Kartı, Paypal, vb. - Sevkiyattan önce %30 depozito + %70 TT
A8: - Deniz, hava veya ekspres (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX, vb.) yoluyla gönderilebilir. Lütfen sipariş vermeden önce bizimle teyit edin.
A9: a. Müşterilerimizin ürünlerimizden daha fazla fayda sağlamasını sağlamak için en iyi kaliteyi ve rekabetçi fiyatı vaat ediyoruz;
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!