P2.6 14bit Ölçme dökümlü alüminyum konser düğün sahnesi için kapalı kiralama LED ekranı
14 bit İçeride Kiralık LED Ekranı
,P2.6 İç mekanlarda kiralık LED ekran
,Konsert için iç mekan kiralık LED ekranı
P2.6 14bit Ölçme dökümlü alüminyum konser düğün sahnesi için kapalı kiralama LED ekranı
Ürün Tanımı:
Özellikleri:
- Hızlı kurulum
- Çıkarma Modüler tasarım
- Kavisli eklemleme
- Yüksek kontrast oranı
- Kabin Ağırlığı: 8-18kg/m2
- Pixel Pitch: 2.6mm/2.9mm/3.9mm/4.8mm
Teknik parametreler:
|
Ürün Adı |
P2.6 Yüksek çözünürlüklü sahne kiralama LED ekranı |
|---|---|
| Kurulum | Yükleme/Asma |
| Yaşam süresi | 100000 Saat |
| Garanti | 2 yıl |
| Uygulama | Sahne/Konser/Fuar |
| Parlaklık | 1000cd/m2 |
| Boyut | 500x500mm/500x1000mm |
| Yenilenme Hızı | 3840Hz |
| Kabine Ağırlığı | 8-18 kg/m2 |
| Görme açısı | 140°/120° |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
Uygulamalar:


Yorumlar:

Sıkça sorulan sorular:
S1: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A1:Kalite önceliktir. Şirketimiz her zaman baştan sona kalite kontrolüne büyük önem verir. Her detaya odaklanıyoruz. Fabrikamız CE, ROHS,FCC,IP65 kimlik doğrulama.
S2: MOQ'unuz nedir?
A2: Herhangi bir miktar siparişiniz için kabul edilebilir ve büyük miktar için fiyat müzakere edilebilir.
S3: Teslimi ne zaman yapacaksınız?
A3: Genel olarak, siparişinizin boyut ve miktarına göre 10 iş günü içinde teslimat yapabiliriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!