P2.6 14bits die-casting aluminium indoor rental LED-scherm voor concert bruiloft stage
14bit Indoor Rental LED-scherm
,P2.6 LED-scherm voor binnenverhuur
,LED-scherm voor concert
P2.6 14-bits Die-casting Aluminium Indoor Verhuur LED Scherm Voor Concerten en Bruiloften
Productbeschrijving:
Kenmerken:
- Snelle installatie
- Demontage Modulair ontwerp
- Gebogen splicing
- Hoge contrastverhouding
- Kastgewicht: 8-18kg/㎡
- Pixel Pitch: 2.6mm/2.9mm/3.9mm/4.8mm
Technische parameters:
|
Productnaam |
P2.6 Hoge Resolutie Podium Verhuur LED Display |
|---|---|
| Installatie | Stapelen/Ophangen |
| Levensduur | 100.000 Uren |
| Garantie | 2 Jaar |
| Toepassing | Podium/Concert/Tentoonstelling |
| Helderheid | 1000cd/㎡ |
| Afmetingen | 500x500mm/500x1000mm |
| Vernieuwingsfrequentie | 3840Hz |
| Kastgewicht | 8-18kg/㎡ |
| Kijkhoek | 140°/120° |
| Kastmateriaal | Die-casting Aluminium |
Toepassingen:


Beoordelingen:

FAQ:
V1: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A1: Kwaliteit is prioriteit. Ons bedrijf hecht altijd veel belang aan kwaliteitscontrole van het allereerste begin tot het allerlaatst. We richten ons op elk detail. Onze fabriek heeft CE, ROHS, FCC, IP65 authenticatie verkregen.
V2: Wat is uw MOQ?
A2: Elke hoeveelheid is acceptabel voor uw bestelling. En de prijs is bespreekbaar voor grote hoeveelheden.
V3: Wanneer gaat u de levering doen?
A3: Over het algemeen kunnen we de levering binnen 10 werkdagen doen, afhankelijk van de grootte en hoeveelheden van uw bestelling.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!