14bit εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης
,P2.6 Εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης
,Εσωτερική ενοικίαση οθόνης LED για συναυλία
P2.6 14bit Σκηνή LED εσωτερικής ενοικίασης από αλουμίνιο με χύτευση με πέταγμα για συναυλία και γάμο
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη εγκατάσταση
- Αποσυναρμολόγηση
- Τεχνητή διαμόρφωση
- Υψηλή αναλογία αντίθεσης
- Βάρος του ντουλαπιού: 8-18kg/m2
- Πιξέλες: 2,6mm/2,9mm/3,9mm/4,8mm
Τεχνικές παραμέτρους:
|
Ονομασία του προϊόντος |
P2.6 Επαγγελματική οθόνη LED υψηλής ανάλυσης |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση σε στοίβες/κρέμαση |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Εφαρμογή | Σκηνή/Συναυλία/Έκθεση |
| Φωτεινότητα | 1000 cd/m2 |
| Μέγεθος | 500x500mm/500x1000mm |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 3840Hz |
| Βάρος του ντουλαπιού | 8-18 kg/m2 |
| Γωνία θέασης | 140°/120° |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
Εφαρμογές:


Επεξεργασία:

Γενικά ερωτήματα:
Ε1:Πώς λειτουργεί το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον έλεγχο ποιότητας;
Α1: Η ποιότητα είναι προτεραιότητα. Η εταιρεία μας πάντα δίνει μεγάλη σημασία στον έλεγχο της ποιότητας από την αρχή μέχρι το τέλος. Επικεντρώνουμε κάθε λεπτομέρεια, το εργοστάσιο μας έχει αποκτήσει CE, ROHS, FCC,Πιστοποίηση IP65.
Ε2:Ποια είναι η MOQ σας;
Α2: Οποιαδήποτε ποσότητα είναι αποδεκτή για την παραγγελία σας. Και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη για μεγάλη ποσότητα.
Ε3: Πότε θα κάνετε την παράδοση;
Α3:Γενικά, μπορούμε να κάνουμε την παράδοση εντός 10 εργάσιμων ημερών σύμφωνα με το μέγεθος και τις ποσότητες της παραγγελίας σας.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!