P8 Su geçirmez 1280x960mm Dolabı 2 yıllık garanti ile Dışarıda Sabit LED Ekranı
P8 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,Açık LED ekran ekranı
,1280x960mm LED Ekran
P8 Su geçirmez 1280x960mm Dolabı 2 yıllık garanti ile Dışarıda Sabit LED Ekranı
Ürün Tanımı:
En güvenilir ve dayanıklı dış mekan sabit kurulum LED ekranlar Visual World'den mevcuttur.Yüksek sıcaklığa dayanıklı, alev gerilimi, otomatik güç açma / kapatma ve otomatik parlaklık ayarlama.
Kalite ve kurulum standartları, iç mekan LED ekranlara göre dış mekan tüm hava kurulumları için önemli ölçüde daha yüksektir.Visual World FS-outdoor serisi LED ekranlar farklı dış mekan gereksinimlerini karşılamak için yapılır, aynı zamanda en yaygın ve yaygın olarak kullanılan açık hava ekranıdır Ekran.
Özellikleri:
- Su geçirmez:Arka kapılı dayanıklı demir dolap, dış mekan kullanım için IP65 koruma seviyesi.
- Arka servis:Module, güç kaynağı ve alıcı kart arka kapıdan erişilebilir, bakım kanalları olan açık hava gösterim projeleri için uygundur.
- Yüksek kaliteli dolap konumu: Yüksek kaliteli dolap çerçeve konumu, demir çerçeve dayanıklılık ve pürüzsüz LED ekran düzlüğünü sağlar.
- Geniş görüntüleme açıları: Geniş görüntüleme açıları yatay 140 °, dikey 140 ° izleyicilerin ekrana uzaktan açıkça bakmalarını sağlar.
- İyi ısı dağılımı:Geri kapıda yerleşik fanlar ve eğri delikler ısı dağılımını hızlandırır, dolabın ömrünü uzatır.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Ürün modeli: | FS-Dışarı |
| Piksel Pitch: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin boyutu: | 1280x960 mm |
| Kabine Kararı: | 160*120 piksel |
| Modül boyutu: | 320x160 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 40*20 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 4x6=24 adet |
| Piksel yoğunluğu: | 15625 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 50 kg |
| Kabine malzemesi: | Demir |
| Dolabın rengi: | Siyah |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Eğlence parkları
Otoyol reklam panoları
Yüzme havuzu
Bina girişi
Dış reklamcılık
Yol kenarında poster
Spor stadyumu
Oyun alanı


Sıkça sorulan sorular:
S1: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A1:Kalite önceliktir. Şirketimiz her zaman baştan sona kalite kontrolüne büyük önem verir. Her detaya odaklanıyoruz. Fabrikamız CE, ROHS,FCC,IP65 kimlik doğrulama.
S2: MOQ'unuz nedir?
A2: Herhangi bir miktar siparişiniz için kabul edilebilir ve büyük miktar için fiyat müzakere edilebilir.
S3: Teslimi ne zaman yapacaksınız?
A3: Genel olarak, siparişinizin boyut ve miktarına göre 10 iş günü içinde teslimat yapabiliriz.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!