Π8 Αδιάβροχη 1280x960mm ντουλάπα εξωτερική σταθερή οθόνη LED με εγγύηση 2 ετών
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED P8
,Εξωτερική οθόνη LED
,Εικονική οθόνη LED 1280x960mm
Π8 Αδιάβροχη 1280x960mm Εξωτερική σταθερή οθόνη LED με εγγύηση 2 ετών
Περιγραφή του προϊόντος:
Οι πιο αξιόπιστες και ανθεκτικές εξωτερικές οθόνες καθορισμένης εγκατάστασης LED είναι διαθέσιμες από το Visual World.αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες, επιβράδυνση φλόγας, αυτόματη ενεργοποίηση / απενεργοποίηση και αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας.
Τα πρότυπα ποιότητας και εγκατάστασης είναι σημαντικά υψηλότερα για εξωτερικές εγκαταστάσεις σε όλες τις καιρικές συνθήκες από ό,τι για εσωτερικές οθόνες LED.Οι οθόνες LED της σειράς Visual World FS για εξωτερικούς χώρους κατασκευάζονται για να ανταποκρίνονται σε διαφορετικές απαιτήσεις εξωτερικών χώρων, η οποία είναι επίσης η πιο κοινή και ευρέως χρησιμοποιούμενη εξωτερική οθόνη Εικόνα.
Χαρακτηριστικά:
- Αδιάβροχο:Αδύναμο σιδερένιο ντουλάπι με πίσω πόρτα, επίπεδο προστασίας IP65 για εξωτερική χρήση.
- Υπηρεσία πίσω:Η μονάδα, η παροχή ενέργειας και η κάρτα λήψης είναι προσβάσιμες από την πίσω πόρτα, κατάλληλες για έργα εξωτερικής προβολής με κανάλια συντήρησης.
- Υψηλής ποιότητας στεγασμός καμπίνα: Υψηλής ποιότητας στεγασμός καμπίνα πλαίσιο, σιδηροπλαίσιο εξασφαλίζει αντοχή και ομαλή επίπεδα οθόνη led.
- Ευρείες γωνίες θέασης: Οι ευρείες γωνίες θέασης οριζόντια 140°, κάθετα 140° επιτρέπουν στο κοινό να παρακολουθεί την οθόνη καθαρά από απόσταση.
- Καλή διάχυση θερμότητας:Οι ενσωματωμένοι ανεμιστήρες και οι καμπυλωτές τρύπες στην πίσω πόρτα επιταχύνουν την διάχυση θερμότητας, παρατείνουν τη διάρκεια ζωής του ντουλάπιου.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πρότυπο προϊόντος: | FS-Εξωτερικό |
| Πίτσα των Pixel: | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1280x960 mm |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου: | 160*120 εικονοστοιχίες |
| Μέγεθος μονάδας: | 320x160 χιλιοστά |
| Ανάλυση της μονάδας: | 40*20 pixel |
| Ενότητα Qty/καμπίνα: | 4x6=24 κομμάτια |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 50 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Σίδηρο |
| Χρώμα ντουλάπι: | Μαύρο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Σταφή |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Πάρκα διασκέδασης
Πίνακας διαφημίσεων αυτοκινητοδρόμων
Πισίνα
Εισόδου κτιρίου
εξωτερική διαφήμιση
Πλάκα στην άκρη του δρόμου
Αθλητικό στάδιο
Το πεδίο παιχνιδιού


Γενικά ερωτήματα:
Ε1:Πώς λειτουργεί το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον έλεγχο ποιότητας;
Α1: Η ποιότητα είναι προτεραιότητα. Η εταιρεία μας πάντα δίνει μεγάλη σημασία στον έλεγχο της ποιότητας από την αρχή μέχρι το τέλος. Επικεντρώνουμε κάθε λεπτομέρεια, το εργοστάσιο μας έχει αποκτήσει CE, ROHS, FCC,Πιστοποίηση IP65.
Ε2:Ποια είναι η MOQ σας;
Α2: Οποιαδήποτε ποσότητα είναι αποδεκτή για την παραγγελία σας. Και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη για μεγάλη ποσότητα.
Ε3: Πότε θα κάνετε την παράδοση;
Α3:Γενικά, μπορούμε να κάνουμε την παράδοση εντός 10 εργάσιμων ημερών σύμφωνα με το μέγεθος και τις ποσότητες της παραγγελίας σας.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!