İç mekan P2.97 800-1500cd/m2 Magnezyum Hafif Ağırlık LED Ekran Kiralama LED Ekran
1500cd/m İç mekan LED ekran kiralama
,P2.97 İç mekan LED ekran kiralama
,Hafif Ağırlıklı İçerideki LED Ekran Kiralama
Kapalı P2.97 800-1500cd/㎡ Magnezyum Hafif LED Ekran Kiralama LED Ekran
Ürün açıklaması:
Bir sergide, fuarda, roadshow'da, konferansta veya herhangi bir özel etkinlikte Video İçeriğinizi sunma imkanı arıyorsanız, bir LED Duvar veya LED Video duvar kiralamak en iyisidir. LED'iniz için ihtiyaçlarınıza uygun olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Duvar ve LED Ekran Kiralama – etkinliğiniz ve amaçlarınız için en uygun olanı bulmak.
Kiralık LED Sahne Ekranımızhareketli iç mekan kurulumları için çok iyi bir seçimdir. Ana faydaları yüksek çözünürlük ve düşük minimum izleme mesafesidir ve canlı etkinlik pazarı için ideal bir üründür. Ürün, LED ekranınız için daha fazla fırsat sunan içbükey ve dışbükey bir eğri üretebilir.
Özellikler:
- Kolay kurulum, sökme ve bakım;
- Ünite yapısı, hafif, yüksek hassasiyetli, hızlı ısı dağılımı ile yeni bir Döküm Magnezyum kabuk benimser.
- Modül ön/arka bakımı;
- Modüler tasarım, kurulum ve saha bakımı için kolay;
- Kesintisiz bağlantı; pürüzsüz bir izleme deneyimi elde etmek için hassas modüller.
Teknik parametreler:
| Ürün Adı | Magnezyum Kabinli P2.97 Sahne Kiralama LED Ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 2.97mm |
| Kabin Boyutu | 500x500mm/500x1000mm |
| Gri Ölçek | 14bit |
| Kabin Malzemesi | Magnezyum |
| Kurulum | İstifleme/Asma |
| Görüş Açısı | 140°/120° |
| Yenileme Hızı | 3840Hz |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ömür | 100.000 Saat |
| Uygulama | Sahne/Konser/Sergi |
| IP Derecesi | IP65/IP54 |
| Kabin Ağırlığı | 8-18kg/㎡ |
| Kontrol Sistemi | Novastar/Colorlight |
Uygulama:
Sahne kiralama, şarkı ve dans etkinlikleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, oditoryumlar, konferans salonları, çok işlevli salonlar, konferans salonları, performans salonları, disko barlar, gece kulüpleri, üst düzey eğlence diskoları, TV Bahar Şenliği Galası, çeşitli illerde ve şehirlerdeki önemli kültürel etkinlikler ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.

Magnezyum alaşımı:
Magnezyum alaşımlı ekran kasası, diğer elementlerden oluşan magnezyum bazlı bir alaşımdır. Özellikleri şunlardır: düşük yoğunluk, yüksek mukavemet, iyi ısı dağılımı, iyi şok emilimi, alüminyum alaşımından daha fazla darbe yüklerine dayanabilme yeteneği, organik maddelere ve alkalilere karşı iyi korozyon direnci. LED ekran kutusu olarak kullanılan magnezyum alaşımı uygun maliyetli, kurulumu kolay, mükemmel ısı dağılımı ürüne daha fazla pazar avantajı sağlar.
SSS:
S1: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl çalışıyor?
A1: Kalite önceliktir. Şirketimiz, en başından sonuna kadar kalite kontrolüne her zaman büyük önem verir. Her detaya odaklanıyoruz, Fabrikamız CE, ROHS, FCC, IP65 kimlik doğrulaması almıştır.
S2: MOQ'nuz nedir?
A2: Siparişiniz için herhangi bir miktar kabul edilebilir. Ve fiyat büyük miktar için pazarlığa açıktır.
S3: Teslimatı ne zaman yapacaksınız?
A3: Genel olarak, siparişinizin boyutuna ve miktarlarına göre 10 iş günü içinde teslimat yapabiliriz.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!