Εσωτερικός P2.97 800-1500cd/m2 Μαγνήσιο Ελαφρύ βάρος οθόνη LED ενοικίαση οθόνη LED
Ενοικίαση εσωτερικών οθονών LED 1500cd/m
,P2.97 Μίσθωση εσωτερικών οθονών LED
,Ελαφρύ βάρος ενοικίαση εσωτερικών οθονών LED
Εσωτερικός P2.97 800-1500cd/m2 Μαγνήσιο Ελαφρύ βάρος οθόνη LED ενοικίαση οθόνη LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Εάν αναζητάτε τη δυνατότητα να παρουσιάσετε το περιεχόμενο βίντεο σας σε έκθεση, εμπορική έκθεση, roadshow, συνέδριο συνέδρου ή σε οποιαδήποτε ειδική εκδήλωση, είναι καλύτερο να νοικιάσετε ένα LED Wall ή LED Video wall.Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας βοηθήσουμε να προσαρμόσετε τις ανάγκες σας για το LED σας.Δίχτυα και οθόνες LED ενοικίαση ̇ να βρείτε τι είναι το καλύτερο κατάλληλο για την εκδήλωσή σας και τους σκοπούς σας.
Η ενοικιαζόμενη οθόνη LEDΤο προϊόν είναι ιδανικό για την αγορά ζωντανών εκδηλώσεων.Το προϊόν μπορεί να παράγει μια κοίλη και σύμπλεκτη καμπύλη ανοίγοντας περισσότερες ευκαιρίες για την οθόνη LED σας.
Χαρακτηριστικά:
- Εύκολη εγκατάσταση, αποσυναρμολόγηση και συντήρηση
- Η δομή της μονάδας υιοθετεί ένα νέο περίβλημα από πεταμένο μαγνήσιο με ελαφρύ βάρος, υψηλή ακρίβεια, γρήγορη διάχυση θερμότητας.
- Συντήρηση της εμπρόσθιας και πίσω πλευράς της μονάδας·
- Μονωδική σχεδίαση, εύκολη για εγκατάσταση και συντήρηση στο πεδίο εργασίας·
- Συνεχή σύνδεση, ακριβείς μονάδες για να έχετε μια ομαλή εμπειρία προβολής.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Ονομασία του προϊόντος | P2.97 Εμφάνιση LED ενοικίασης σκηνής με ντουλάπι μαγνησίου |
|---|---|
| Πιξέλες | 2.97 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x500mm/500x1000mm |
| Γκρι Σκάλα | 14bit |
| Υλικό ντουλαπιού | Μαγνήσιο |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση σε στοίβες/κρέμαση |
| Γωνία θέασης | 140°/120° |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 3840Hz |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Εφαρμογή | Σκηνή/Συναυλία/Έκθεση |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP65/IP54 |
| Βάρος του ντουλαπιού | 8-18 kg/m2 |
| Σύστημα ελέγχου | Novastar/Colorlight |
Εφαρμογή:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνών, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, ακροατήρια, αίθουσες διαλέξεων, πολυλειτουργικές αίθουσες, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων,Ντίσκο μπαρ, νυχτερινά κέντρα, high-end διασκέδαση ντίσκο, τηλεοπτικό Φεστιβάλ Άνοιξης Γκαλά, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.

Σύνθετο μαγνησίου:
Η θήκη οθόνης από κράμα μαγνησίου είναι ένα κράμα με βάση το μαγνήσιο που αποτελείται από άλλα στοιχεία.ικανότητα αντοχής σε φορτία πρόσκρουσης από το κράμα αλουμινίου, καλή αντοχή στη διάβρωση σε οργανικές ουσίες και αλκαλικά.Εξαιρετική διάχυση θερμότητας δίνει στο προϊόν μεγαλύτερο πλεονέκτημα στην αγορά.
Γενικά ερωτήματα:
Ε1:Πώς λειτουργεί το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον έλεγχο ποιότητας;
Α1: Η ποιότητα είναι προτεραιότητα. Η εταιρεία μας πάντα δίνει μεγάλη σημασία στον έλεγχο της ποιότητας από την αρχή μέχρι το τέλος. Επικεντρώνουμε κάθε λεπτομέρεια, το εργοστάσιο μας έχει αποκτήσει CE, ROHS, FCC,Πιστοποίηση IP65.
Ε2:Ποια είναι η MOQ σας;
Α2: Οποιαδήποτε ποσότητα είναι αποδεκτή για την παραγγελία σας. Και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη για μεγάλη ποσότητα.
Ε3: Πότε θα κάνετε την παράδοση;
Α3:Γενικά, μπορούμε να κάνουμε την παράδοση εντός 10 εργάσιμων ημερών σύμφωνα με το μέγεθος και τις ποσότητες της παραγγελίας σας.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!