P2.6 Kapalı Sahne Kiralama Karbon lif LED ekranı Hafif Ağırlık 5cm Kalınlık
5cm Karbon lif LED ekran
,P2.6 Sahne Kiralama LED Ekranı
,Karbon Fiber Sahne Kiralama LED Ekranı
P2.6 Kapalı Sahne Kiralama Karbon lif LED ekranı Hafif Ağırlık 5cm Kalınlık
Açıklama:
CF serisi karbon fiber LED ekranı, detaylı bir şekilde üretilmiş ve şimdiye kadar Visual World ürünlerinde üretilen en hafif LED ürünüdür.Açık hava turlarından kapalı şirketlere kadar çok çeşitli kiralama projelerini tamamlamak için alışılmadık bir LED ürünü oldu.Mürettebat ve mühendisler bunu çok beğendi ve müşteri geri bildirimleri de harika.
ÜRÜNÜN Hızlı Ayrıntıları:
- Karbon lif malzemeleri
- Hafif
- Hızlı kilitleme kuruluşu
- Ön ve arka servis
Özellikleri:
Visual World CF serisi karbon fiber LED ekran ürünü, güçlü ve hafif dolap, ön ve arka erişim, manyetik modüller, kendi patentli akıllı kilit tasarımı, hızlı montaj,Kiralık etkinlikler için mükemmel bir seçim.
- KARBON FIBER
Karbon fiber kabine malzemesi. Yüksek dayanıklılık ile zarif görünüm. Uzunlukça germe dayanıklılığı, matraflı alüminyumdan on kat daha fazla.
- Tüy ağırlık olarak
Dolabın ağırlığı 4.8 kg, metrekare başına 20 kg'dan az.
- Hızlı kurulum
Kendi geliştirdiği patentli akıllı hızlı kilit, manyetik LED modülleri ile donatılmış, ekranı kolayca yükleyebilir veya çıkarabilirsiniz.
- Ön ve arka
Güç kutuları ve LED modülleri ön ya da arka taraftan çıkarılabilir.
- Geniş bir tasarım
Dolapların köşelerinde geri çekilebilir koruyucu kapaklar bulunur. LED'lerin kurulum, paketleme ve nakliye sırasında tamamen korunmasını sağlar.
Teknik özellikler:
| Ürün modeli: | CFI-2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

Uygulama alanı:
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam

Sıkça sorulan sorular:
Bu panelin led kavisli duvar yapabildiğini mi sanıyorsunuz?
Evet, kendi geliştirdiğimiz eğri kilitli duvara yerleştirilebilir. Bu parça hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkürler!
S2: Asılı bir kurulum yapabilir mi?
Evet, yapabilir. Uçan çubuklar, kalın tel ipi, vidalar ve vidalar ile çalışması gerekir, böylece ekranı asmak için. Detaylı fotoğraflar ve videolar arıyorsanız, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederim.
S3: Sertifikası var mı?
CF serisi LED panellerimizin CE, EMC, RoHS sertifikaları var.
EMC testini geçebilir mi?
CF serisi LED ürünlerimizin hepsi EMC Sınıf A testini geçmiştir.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!