P2.6 Εσωτερική ενοικίαση σκηνής Εικονική οθόνη LED από ανθρακονήματα Ελαφρύ βάρος 5cm πάχος
5cm οθόνη οθόνης LED από ανθρακονήματα
,P2.6 επίδειξη των οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου
,Δείκτης LED ενοικίασης σκηνής από ανθρακονήματα
P2.6 Εσωτερική ενοικίαση σκηνής Εικονική οθόνη LED από ανθρακονήματα Ελαφρύ βάρος 5cm πάχος
Περιγραφή:
Η οθόνη φώτισης από ανθρακονήματα της σειράς CF είναι απλά υπέροχη με περίτεχνη κατασκευή, και μακράν το ελαφρύτερο LED προϊόν που έχει κατασκευαστεί ποτέ στα προϊόντα Visual World.Ήταν ένα ασυνήθιστο προϊόν για την ολοκλήρωση ενός ευρέος φάσματος έργων ενοικίασης από εξωτερικές περιοδείες σε εσωτερικές εταιρικέςΤα πληρώματα και οι μηχανικοί είναι ενθουσιασμένοι και τα σχόλια των πελατών είναι φανταστικά.
ΕΠΙΠΕΔΗΣΕΙΑ ΤΟΥ Προϊόντος:
- Υλικά από ίνες άνθρακα
- Ελαφρύ βάρος
- Εγκατάσταση ταχείας κλειδαριάς
- Υπηρεσία εμπρός και πίσω
ΕΠΙΤΡΟΠΗ:
Η σειρά Visual World CF φαινόμενο οθόνης από ανθρακονήματα, ισχυρό και ελαφρύ ντουλάπι, πρόσβαση μπροστά και πίσω, μαγνητικές ενότητες, ιδιόκτητο σχεδιασμό έξυπνης κλειδαριάς, γρήγορη συναρμολόγηση,εξαιρετική επιλογή για εκδηλώσεις ενοικίασης.
- ΚΑΡΒΟΝΙΚΗ Ύλη
Υλικό υλικού από ανθρακονήματα, κομψή εμφάνιση με υψηλή αντοχή.
- ΠΑΡΑΣΙΑ ως βάρος
Εύκολο χειρισμό βάρος με 4,8kg ανά ντουλάπι, λιγότερο από 20kg ανά τετραγωνικό μέτρο.
- Γρήγορη εγκατάσταση
Εξοπλίζεται με μαγνητικές μονάδες LED, μπορείτε να εγκαταστήσετε ή να αφαιρέσετε την οθόνη χωρίς προσπάθεια.
- ΠΡΟΣΚΕΤΑΣ και ΠΑΡΑΣΤΑΣ
Τα κουτιά ρεύματος και οι μονάδες LED μπορούν να αφαιρεθούν είτε από μπροστά είτε από πίσω.
- ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ
Οι γωνίες των ντουλαπιών έχουν ανασυρόμενα προστατευτικά καλύμματα, εξασφαλίζοντας ότι τα LED προστατεύονται πλήρως κατά την εγκατάσταση, τη συσκευασία και τη μεταφορά.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΕΣ:
| Πρότυπο προϊόντος: | CFI-2.6 |
| Πίτσα των Pixel: | 2.6 mm |
| Τύπος LED: | SMD1415 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500x500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 4 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Φύλλα άνθρακα |
| Τύπος οδήγησης: | 1/24 |
| Φωτεινότητα: | 1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/200 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός και πίσω |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |

Χώρος εφαρμογής:
Επισκεπτικές παραγωγές
Φεστιβάλ
Εκδηλώσεις εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
Αθλητικά γεγονότα
Διαφήμιση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων

Γενικά ερωτήματα:
Μπορεί αυτό το πάνελ να κάνει καμπυλωτό τοίχο;
Ναι, μπορεί να τοποθετηθεί σε led καμπύλη τοίχο με την αυτο-αναπτυγμένη καμπύλη κλειδαριά μας.
Μπορεί να κάνει κρεμασμένη εγκατάσταση;
Ναι, μπορεί. Χρειάζεται να λειτουργήσει με ράβδους, παχύ σύρμα, βίδες και μπουλόνια, έτσι ώστε να κρεμάσετε την οθόνη. Αν ψάχνετε για λεπτομερείς φωτογραφίες και βίντεο, pls μην διστάσετε να επικοινωνήσετε. Σας ευχαριστώ!
Ε3. Έχει πιστοποίηση;
Η σειρά CF LED έχει πιστοποιητικά CE, EMC, RoHS.
Μπορεί να περάσει το τεστ ΕΜΚ;
Όλα τα προϊόντα της σειράς CF έχουν περάσει την δοκιμή EMC κατηγορίας Α.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!