1000x250mm İçeride Sabit LED Ekran, P2.6 Duvar Montajlı LED Ekran
1000x250mm İçeride Sabit LED Ekranı
,Duvara monte edilmiş
,kapalı sabit LED ekran
Kapalı P2.6 1000x250mm Ön Hizmet Sabit LED Ekran Duvar Montajlı LED Ekran
Dahili sabit duvarlı LED Ekran / 1000x250mm, 750x250mm, 500x250mm Kabine boyutu / Süper ince / İyi ekleme hassasiyeti.
Özellikler
- Farklı boyutlar
Çeşitli dolap boyutu, 1000x250mm, 750x250mm, 500x250mm yapabilir.
- SUPER SLIM
Süper ince, kalınlığı sadece 60 mm.
- İyi ısı dağılımı
Sıcaklık sink tasarımı, ısı iletimini hızlandırır.
- Yüksek hassasiyet
İyi düzlük, ekleme sonrası parlak ve koyu çizgiler yok.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1515 |
| Kabin boyutu: | 1000/750/500x250x60 mm |
| Modül boyutu: | 250x250mm |
| Kabin Ağırlığı: | 25 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/32 |
| Parlaklık: | > 800 nit |
| Max/Avg Gücü: | 500/175 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | F: IP20, R: IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
1000x250mm ön servis LED dolabı.

500x250mm ön servis LED dolabı.

Fotoğraflar
LED ekranı için montaj ve yaşlanma.


Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.