1000x250mm εσωτερική σταθερή οθόνη LED, οθόνη LED P2.6 τοίχου
Δείκτης LED 1000x250mm εσωτερικού χώρου
,Εγκατασταθείσα σε τοίχο εσωτερική σταθερή οθόνη LED
,P2.6 Εικονική οθόνη LED
Εσωτερικός P2.6 1000x250mm Προσωρινή υπηρεσία σταθερή οθόνη LED οθόνη LED τοίχου
Εσωτερική σταθερή οθόνη LED που τοποθετείται στον τοίχο / 1000x250mm, 750x250mm, 500x250mm Μέγεθος ντουλαπιού / Υπερ λεπτή / Καλή ακρίβεια συγκόλλησης.
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Διαφορετικά μεγέθη
Διαφορετικά μεγέθη ντουλάπι, μπορεί να κάνει 1000x250mm, 750x250mm, 500x250mm.
- ΥΠΕΡΙΣΛΙΜ
Υπερ λεπτή, το πάχος είναι μόνο 60mm.
- Καλή διάσπαση θερμότητας
Σχεδιασμός αποβλήτων θερμότητας, επιτάχυνση της αγωγίας θερμότητας.
- Υψηλή ακρίβεια
Καλή επίπεδεια, χωρίς φωτεινές και σκούρες γραμμές μετά την ένωση.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | P2.6 |
| Πίτσα των Pixel: | 2.6 mm |
| Τύπος LED: | SMD1515 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000/750/500x250x60 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 25 kg/μ2 |
| Υλικό ντουλαπιού: | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/32 |
| Φωτεινότητα: | > 800 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 500/175 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP20, R: IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
ΣΥΝΟΜΕΙΑ
1000x250mm LED ντουλάπι.

500x250mm μπροστινή υπηρεσία LED ντουλάπι.

Φωτογραφίες
Συγκρότηση και γήρανση για οθόνη LED.


Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!