P3.9 Dışarıdaki Sabit LED Ekran Dolabı SMD1921 1000×1000mm
P3.9 Dışarıda sabit LED ekran
,Dışarıda sabit LED ekran ekranı SMD1921
,1000×1000 mm LED ekran dolabı
Dış P3.9 1000*1000mm Alüminyum LED Dolabı Sabit Montaj LED Ekranı
Outdoor full front service fixed installation LED Display / Aluminum profile light LED cabinet / Slim 1000*1000mm aluminum profile LED panel / Anti-salt IP67 seaside LED screen / Good heat dissipation fanless outdoor LED screen
Özellikler
- Hafif Ağırlık
- Hayır.Alüminyum profilli LED dolabı, sadece 29 kg/m2 civarında, nakliye masraflarını tasarruf ettiriyor.
- İyi ısı dağılımı
Fansız tasarım, modülün alüminyum alt tabanı, iyi ısı dağılımı
- Ön Erişim
Yüzde yüz tam ön bakım, LED modülü ve güç kutusu ön taraftan çıkarılabilir.
- SLIM
Dolabın kalınlığı sadece 90 mm, çok ince.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
Dışarısı 1000x1000x90mm Alüminyum Profil LED Kabine.

Fotoğraflar
İyi görünümlü, basit ve temiz, arkasında kablo yok.


Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!