İnce yapışkan Şeffaf LED Ekran, Cam Pencere LED Video Duvar Ekranı Eğilebilir
İnce yapışkan şeffaf LED ekranı
,Eğilebilir yapışkan şeffaf LED ekran
,Cam Pencere LED Video Duvar Ekranı
P3.9-7.8 Yapışkan LED Ekran Film Şeffaf LED Ekran Cam Pencere LED Video Duvarı
Yapışkan film şeffaf LED ekranı / Su kağıdı gibi kolay yapıştır / Cam pencere LED paneli / Kavisli / En ince ve en hafif
Özellikler
- Ultra ince
Dünyanın en ince yapışkan LED ekranı, kalınlığı sadece 3 mm.
- Bendable
Esnek yapışkan LED ekranı, kavisli camlara göre bükülebilir.
- Süper hafif
Ağırlığı sadece 5 kg/m2'dir, nakliye masraflarını tasarruf et.
- Yüksek Şeffaflık
Eşsiz şeffaflık, şeffaflık oranı %70'e ulaşabilir.
- KALKIRMA BÖLÜMÜ
Modüler tasarım, dolap boyutu cam boyutuna göre kesilebilir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P3.9-7.8 |
| Piksel Pitch: | 3.9-7.8mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x500x40 mm |
| Modül boyutu: | 1000x62.5mm |
| Kabin Ağırlığı: | 3.5 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 2000-5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön veya arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
1000x500mm yapışkan film LED paneli

Resim
Kavisli ve bükülebilir LED film paneli

İnce ve hafif LED cam

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!