P4 Yapıştırıcı Şeffaf LED Ekran 240x1500 mm Kırsal metre başına 3,5 kg Kalınlığı 2 mm
240x1500 mm yapışkan şeffaf LED ekran
,P4 Yapışkan Şeffaf LED Ekranı
,2 mm kalınlığında yapışkan şeffaf LED ekran
P4 Yapışkan Şeffaf LED Ekran 240x1500 mm Metrekare Başına 3.5 kg
Ürün Açıklaması:
Gelişmiş şeffaf LED yapışkan film, alışveriş merkezlerinde veya cam pencerelerde reklam için idealdir. Dikkat çekici derecede incedir, neredeyse kağıt gibidir ve kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. T-PAPER serisi LED yapışkan film, reklam etkisini artırır ve geleneksel tabela ve panolara modern bir alternatif olarak hizmet eder.

Özellikler:
- Ultra ince
2mm kalınlığı, onu piyasadaki en ince led ekran yapar.
- Esnek
Bükülebilir yapışkan film led panel, kavisli cam duvara uyabilir.
- Yüksek şeffaflık
Şeffaf film, %70'e kadar şeffaflık oranı sağlar. Mağaza pencere camı için en iyi seçim.
- Aşırı hafif
Film boyutu 1000x500mm sadece 3 kg ağırlığındadır, kullanımı kolaydır.
- Kesilebilir boyut
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Teknik Parametreler:
| Ürün Modeli: | TP4 |
| Piksel Aralığı: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | yok |
| Modül Boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürüş Tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Kapalı Alan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP30 |
| Kurulum Tipi: | Sabitleme/Yapıştırma/Asma |
Uygulamalar:
- Bina cam cephesi
- Alışveriş merkezi cam duvarı
- Mağaza pencere camı


SSS
S1: Ürünleriniz için garanti veriyor musunuz?
A1: Evet, tüm ürünlerimiz için 2 yıl garanti sunuyoruz.
S2: Logomu ürün üzerine yazdırmak mümkün mü?
A2: Evet, logonuzu yazdırabiliriz. Lütfen üretimden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve tasarımın örneğimize göre onayını alın.
S3: LED ekran için numune siparişi verebilir miyim?
A3: Evet, test ve kalite kontrolü için numune siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık numuneler de kabul edilebilir.
S4: Teslimat süreniz nedir?
A4: Genellikle, teslimat deponuzu aldıktan sonra 7–15 gün sürer. Belirli teslimat süresi, sipariş öğelerine ve miktarlarına bağlıdır.