P4 Ελλειπτική διαφανής οθόνη LED 240x1500 mm 3,5 kg ανά τετραγωνικό μέτρο Δύψος 2 mm
240x1500 mm Επακόλλητη διαφανής οθόνη LED
,Π4 Διαφανής οθόνη LED με πρόσφυση
,Δείκτης LED διαφανούς πρόσφυσης πάχους 2 mm
Ετικέτες:
Περιγραφή του προϊόντος:
Η προηγμένη διαφανής ταινία αυτοκόλλησης LED είναι ιδανική για διαφήμιση σε εμπορικά κέντρα ή σε γυάλινα παράθυρα.Η ταινία αυτοκόλλησης LED της σειράς T-PAPER ενισχύει την επίδραση της διαφήμισης και χρησιμεύει ως σύγχρονη εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές πινακίδες.

Χαρακτηριστικά:
- Υπερτελής
Με πάχος 2 χιλιοστών είναι η πιο λεπτή οθόνη LED στην αγορά.
- Ελαστικός
Δοκίμασμα με ελαστική ταινία, μπορεί να τοποθετηθεί σε καμπυλωτό γυάλινο τοίχο.
- Υψηλή διαφάνεια
Το διαφανές φιλμ είναι 70% διαφανές, η καλύτερη επιλογή για τα παράθυρα.
- Εξαιρετικό φως
Το φιλμ μεγέθους 1000x500mm ζυγίζει μόνο 3 κιλά, βολικό για χειρισμό.
- Μέγεθος κοπής
Το πάνελ με το φιλμ μπορεί να κοπεί για να ανταποκριθεί σε διαφορετικές συνθήκες εγκατάστασης, όπως το ακανόνιστο γυαλί.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Πρότυπο προϊόντος: | TP4 |
| Πίτσα των Pixel: | 4-8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | - Όχι. |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x1500 χιλιοστά |
| Βάρος: | 3.5 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο & PC |
| Τύπος οδήγησης: | Στατική |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 720/252 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Ενδεσμό/Εκκκρεμότητα |
Εφαρμογές:
- Γυάλινη πρόσοψη κτιρίου
- Γυάλινος τοίχος εμπορικού κέντρου
- Αποθηκεύστε τα γυαλιά των παραθύρων


Γενικές ερωτήσεις
Ε: Παρέχετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
Α1: Ναι, προσφέρουμε εγγύηση 2 ετών για όλα τα προϊόντα μας.
Ε2: Είναι δυνατόν να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α2: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε3: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα για την οθόνη LED;
Α3: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και ελέγχους ποιότητας.
Ε4: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α4: Γενικά, η παράδοση διαρκεί 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα στοιχεία της παραγγελίας και τις ποσότητες.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!