P3.9 Dışarısı Sabit LED Ekran Ön Hizmet 1000x1000mm Alüminyum profilli
P3.9 Dışarıda sabit LED ekran
,1000x1000mm Dışarıda Sabit LED Ekranı
P3.9 Dışarısı Sabit LED Ekran Ön Hizmet 1000x1000mm Alüminyum profilli
Ürün Tanımı:
P3.9 açık hava sabit LED ekranları, yüksek çözünürlüklü görseller, canlı renkler,ve dinamik içerik, bu ekranlar marka tanıtımı ve bilgi dağıtımı için mükemmel bir araçtır.ve unutulmaz deneyimler yaratmak onları geleneksel reklam yöntemlerinden farklı kılıyor..

Özellikleri:
-
Taşınabilir ve uygun maliyetli:LED dolabı hafif alüminyumdan yapılmıştır ve metrekare başına yaklaşık 29 kg ağırlığındadır. Bu da nakliye masraflarını azaltmaya yardımcı olur.
-
Verimli ısı yönetimi:Modülün alüminyum tabanıyla birleştirilen fansız tasarım, etkili bir ısı dağılımını sağlar.
-
Ön tarafa kolay erişim:Ekran, LED modülünün ve güç kutusunun ön taraftan kolayca çıkarılmasını ve bakımını sağlayan % 100 tam ön bakım sağlar.
-
Şık ve kompakt:Sadece 90 mm kalınlığında olan bu ultra ince tasarım, alan tasarrufu yapan kurulumlar için mükemmel.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Kiralık LED Ekranı |
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Sahne kiralama, şarkı ve dans faaliyetleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, auditoriumlar, ders salonları, çok fonksiyonel salonlar, konferans odaları, performans salonları,Disko barları, gece kulüpleri, yüksek kaliteli eğlence diskoları, TV Bahar Festivali Gala'sı, çeşitli illerde ve şehirlerde ve diğer yerlerde önemli kültürel etkinlikler.


Sıkça sorulan sorular:
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
Müşterinin ülkesine bir mühendis ekibi gönderebiliriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!