P3.9 Buitenshuis Vaste LED-scherm Voorzijde Service 1000x1000 mm Aluminiumprofiel
P3.9 Buitenshuis vast LED-scherm
,1000x1000 mm buiten LED-scherm
P3.9 Outdoor Vaste LED Display Scherm Front Service 1000x1000mm Aluminium profiel
Productbeschrijving:
P3.9 outdoor vaste LED-displays combineren de kracht van technologie en creativiteit om visueel verbluffende en boeiende advertenties te leveren. Met high-definition visuals, levendige kleuren en dynamische content dienen deze schermen als een uitstekend medium voor merkpromotie en informatieverspreiding. Hun vermogen om de aandacht te trekken, het publiek te betrekken en memorabele ervaringen te creëren, onderscheidt hen van traditionele advertentiemethoden.

Kenmerken:
-
Draagbaar en kosteneffectief:De LED-kast is gemaakt van lichtgewicht aluminium, met een gewicht van ongeveer 29 kg per vierkante meter, wat helpt de verzendkosten te verlagen.
-
Efficiënt thermisch beheer:Het ventilatorloze ontwerp, in combinatie met de aluminium basis van de module, zorgt voor een effectieve warmteafvoer.
-
Gemakkelijke toegang aan de voorkant:Het display biedt 100% volledige onderhoud aan de voorkant, waardoor de LED-module en de voedingskast gemakkelijk van de voorkant kunnen worden verwijderd en onderhouden.
-
Strak en compact:Met een kastdikte van slechts 90 mm is dit ultraslanke ontwerp perfect voor ruimtebesparende installaties.
Technische parameters:
| Technische parameters | Huur LED Display Scherm |
| Productmodel: | P3.9 |
| Pixelafstand: | 3,9 mm |
| LED-type: | SMD1921 |
| Kastafmeting: | 1000×1000x90 mm |
| Modulegrootte: | 500x250 mm |
| Kastgewicht: | 29 kg |
| Kastmateriaal: | Aluminium |
| Aandrijvingstype: | 1/8; 1/16 |
| Helderheid: | >6000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 800/265 W/m2 |
| Onderhoud: | Front service |
| Omgeving: | Buitengebruik |
| IP-classificatie: | F: IP65, R: IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophanging |
| Grijswaarden: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:120° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+60℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:
Veel gebruikt bij podiumverhuur, zang- en dansactiviteiten, diverse conferenties, tentoonstellingen, stadions, theaters, auditoria, collegezalen, multifunctionele zalen, vergaderzalen, performancezalen, discobars, nachtclubs, high-end entertainmentdisco's, TV Spring Festival Gala, belangrijke culturele activiteiten in verschillende provincies en steden en andere plaatsen.


FAQ:
V1: Bent u een fabrikant of een handelsonderneming?
in de fabriek. We kunnen een team van ingenieurs naar het land van de klant sturen om de installatie te begeleiden.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!