Π3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED Προσωρινή υπηρεσία 1000x1000mm Προφίλ αλουμινίου
P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 1000x1000 mm
Π3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED Προσωρινή υπηρεσία 1000x1000mm Προφίλ αλουμινίου
Περιγραφή του προϊόντος:
Οι εξωτερικές οθόνες LED συνδυάζουν τη δύναμη της τεχνολογίας και της δημιουργικότητας για να προσφέρουν οπτικά εκπληκτικές και συναρπαστικές διαφημίσεις.και δυναμικό περιεχόμενοΗ ικανότητά τους να προσελκύουν την προσοχή, να εμπλέκουν το κοινό, να προσφέρουν την εμπειρία και την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους, να προσφέρουν την εμπειρία τους.και δημιουργούν αξέχαστες εμπειρίες τους ξεχωρίζει από τις παραδοσιακές διαφημιστικές μεθόδους.

Χαρακτηριστικά:
-
Μεταφορτώσιμο και οικονομικά αποδοτικό:Το ντουλάπι LED είναι κατασκευασμένο από ελαφρύ αλουμίνιο, με βάρος περίπου 29kg ανά τετραγωνικό μέτρο, το οποίο συμβάλλει στη μείωση των δαπανών αποστολής.
-
Αποτελεσματική θερμική διαχείριση:Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, σε συνδυασμό με την αλουμινένια βάση της μονάδας, εξασφαλίζει αποτελεσματική διάχυση της θερμότητας.
-
Εύκολη πρόσβαση από μπροστά:Η οθόνη παρέχει 100% πλήρη εμπρόσθια συντήρηση, επιτρέποντας την εύκολη αφαίρεση και συντήρηση της μονάδας LED και του κιβωτίου ρεύματος από την εμπρόσθια πλευρά.
-
Σοφή και συμπαγή:Με πάχος θήκης μόλις 90 χιλιοστών, αυτό το εξαιρετικά λεπτό σχέδιο είναι ιδανικό για εγκαταστάσεις που εξοικονομούν χώρο.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Οθόνη οθόνης LED ενοικίασης |
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 29 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | > 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/265 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε δραστηριότητες ενοικίασης σκηνής, τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, ακροατήρια, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων,Ντίσκο μπαρ, νυχτερινά κέντρα, high-end διασκέδαση ντίσκο, τηλεοπτικό Φεστιβάλ Άνοιξης Γκαλά, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!