Yüksek tazeleme hızı COB Küçük Pitch LED Ekranı 600x337.5mm 4.6KG Döşeme Alüminyum Kabinesi ile
Yüksek tazeleme hızı COB Küçük Pitch LED Ekranı 600x337.5mm 4.6KG Döşeme Alüminyum Kabinesi ile
Marka Adı
Visual World
Ürün Modeli
P0.9
sertifika
EMC,CE,FCC,ROHS
Menşei ülke
CN
Adedi
Pazarlık etmek
Birim fiyat
Negotiate
Ödeme yöntemi
T/T
Tedarik Kapasitesi
5000 m2/ay
Ürün Detayları
Vurgulamak:
600x337.5mm COB Küçük Pitch LED Ekranı
,4.6KG COB Küçük Pitch LED Ekranı
Product Name:
P0.9 COB Küçük Aralıklı LED Ekran Ön Servis 600x337.5mm 4.6KG Kabin
Pixel Pitch:
P0.7/P0.9/P1.25/P1.56
Cabinet Material:
Kalıplı Aliuminum
Size:
600x337.5mm
Maintenance:
Ön/arka hizmet
Brightness:
600-800nit
Refresh Rate:
>3840Hz
Durability:
100000 saat
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
Yüksek Yenileme Hızlı COB Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran 600x337.5mm 4.6KG, Döküm Alüminyum Kabinli
P0.9 COB Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran Ön Servis
P0.9 COB Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran, yüksek çözünürlüklü görselleri yükselten son teknoloji bir ekran çözümüdür. Sadece 0,9 mm'lik bir piksel aralığına sahip olması, keskin ve detaylı görüntüler garanti eder, bu da onu olağanüstü görsel hassasiyet ve netlik gerektiren uygulamalar için mükemmel kılar.
Kompakt 600x337.5mm modül boyutunda tasarlanan bu COB LED ekran, esneklik ve kolay kurulum sunar. Döküm alüminyum kabini sadece şık ve modern bir görünüme katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda ekranın dayanıklılığını ve hafif tasarımını da sağlar.
Temel Özellikler
- Çarpışma önleme, su geçirmezlik, neme dayanıklılık ve tuz püskürtme direnci dahil olmak üzere kapsamlı koruma sağlayan tam flip-chip COB işlemi
- Modül PCB, mükemmel renk tekdüzeliği ve eşit sıcaklık dağılımı için HDI çok katmanlı devre kartı tasarımı kullanır
- Üstün performans için 16bit'e kadar gri tonlama seviyelerine sahip enerji tasarruflu ortak katot çip teknolojisi
Teknik Özellikler
| Model | P0.9 |
| Piksel Aralığı | 0.9mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabin Boyutu | 600×337.5×35mm |
| Modül Boyutu | 150×168.75mm |
| Kabin Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabin Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Sürüş Tipi | 1/36 |
| Bakım | Ön servis |
| Parlaklık | 0-2000 nit |
| Maks/Ort Güç | 420/147 W/m² |
| IP Derecesi | Ön: IP65 / Arka: IP30 |
| Yenileme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Tipi | Montaj / Asma / İstifleme |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Görüş Açısı | Y:170°; D:170° |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +50℃ |
| Çalışma Nemi | %10-%90RH |
Uygulamalar
- Dijital Tabela Sistemleri
- Ev Sineması ve Tiyatro
- Sokak Mobilyaları
Sıkça Sorulan Sorular
Neden VISUAL WORLD'ü seçmelisiniz?
Nasıl Seçilir = Yüksek Kalite + Sıkı Kalite Kontrol + Yaşlanma Süresi + Hızlı Nakliye Süresi + Profesyonel ve Hızlı Yanıt + Risksiz. VISUAL WORLD = Güvenilir Kalite + 5 Adımlı Sıkı QC + 72 Saat Yaşlanma Süresi + Mümkün olan en kısa sürede gönderim + Üstün %99,8 Müşteri Memnuniyeti + 2 Yıl Garanti.
VISUAL WORLD bir fabrika mı?
VISUAL WORLD, OEM ve ODM üretim hatları için özel bir teknik ekibe sahip, on yıldır en iyi profesyonel LED ekran üreticilerinden biridir.
Ne tür bir LED ekran sunuyorsunuz?
Ürün yelpazemiz, iç ve dış mekan kullanımı için tam renkli LED ekranlar, kiralık LED ekranlar, reklam ekranları, sahne ekranları, düzensiz şekilli ekranlar, kamyon mobil LED ekranlar, spor ekranları ve trafik bilgi ekranlarını içerir.
Satış sonrası hizmetiniz nasıl?
Herhangi bir sorunu çözmek için 24 saat çevrimiçi hizmet sunuyoruz. Profesyonel destek ekibimiz, yardıma ihtiyacınız olduğunda her zaman hizmetinizdedir.
İlgili Ürünler