Υψηλή αναζωογονητικότητα COB LED οθόνη μικρού εύρους 600x337.5mm 4.6KG με ντουλάπι αλουμινίου
Υψηλή αναζωογονητικότητα COB LED οθόνη μικρού εύρους 600x337.5mm 4.6KG με ντουλάπι αλουμινίου
Επωνυμία Μάρκας
Visual World
Μοντέλο προϊόντος
P0.9
Πιστοποιητικό
EMC,CE,FCC,ROHS
Χώρα Προέλευσης
ΣΟ
MOQ
Διαπραγματεύομαι
Τιμή μονάδων
Negotiate
Τρόπος πληρωμής
T/T
Δυνατότητα ανεφοδιασμού
5000 τμ/μήνα
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Δείκτης LED μικρής απόστασης 600x337
,5mm COB
Product Name:
P0.9 COB Μικρή απόσταση LED οθόνη Προσωπική υπηρεσία 600x337.5mm 4.6KG ντουλάπι
Pixel Pitch:
P0.7/p0.9/p1.25/p1.56
Cabinet Material:
Αλουμινένιο
Size:
600x337.5mm
Maintenance:
Μπροστινή/πίσω υπηρεσία
Brightness:
600-800nits
Refresh Rate:
>3840Hz
Durability:
100000 ώρες
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς Προδιαγραφές και Χαρακτηριστικά
Υψηλή αναζωογονητικότητα COB LED οθόνη μικρού εύρους 600x337.5mm 4.6KG με ντουλάπι αλουμινίου
P0.9 COB Μικροpixel Pitch LED οθόνη Προσωρινή υπηρεσία
Η οθόνη P0.9 COB Small Pixel Pitch LED από την VISUAL WORLD είναι μια state-of-the-art λύση οθόνης που αυξάνει τα οπτικά υψηλής ευκρίνειας.εγγυάται καθαρές και λεπτομερείς εικόνες, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν εξαιρετική οπτική ακρίβεια και σαφήνεια.
Σχεδιασμένη σε ένα συμπαγές μέγεθος 600x337.5mm, αυτή η COB LED οθόνη προσφέρει ευελιξία και απλή εγκατάσταση.σύγχρονη εμφάνιση αλλά εξασφαλίζει επίσης την αντοχή της οθόνης και το ελαφρύ σχεδιασμό.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Πλήρης διαδικασία COB με flip-chip με ολοκληρωμένη προστασία, συμπεριλαμβανομένης της αντίστασης σε συγκρούσεις, αδιάβροχη, υγρασία και αντοχή σε ψεκασμό αλατιού
- Η μονάδα PCB χρησιμοποιεί HDI πολυεπίπεδο σχεδιασμό πλακέτων κυκλωμάτων για εξαιρετική ομοιομορφία χρώματος και ακόμη και κατανομή θερμοκρασίας
- Τεχνολογία κοινών κετονικών τσιπ εξοικονόμησης ενέργειας με επίπεδα γκρίζων μέχρι 16bit για ανώτερη απόδοση
Τεχνικές προδιαγραφές
| Σχήμα | Π0.9 |
| Πιξέλες | 0.9mm |
| Τύπος LED | COB |
| Διάσταση του ντουλαπιού | 600 × 337,5 × 35 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 150 × 168,75 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού | 40,6 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης | 1/36 |
| Διατήρηση | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Φωτεινότητα | 0-2000 νιτ |
| Μέγιστη/μέση ισχύς | 420/147 W/m2 |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Προς τα εμπρός: IP65 / πίσω: IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατάσταση / Κρέμαση / Εφοδιασμός |
| Γκρι Σκάλα | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°; V:170° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
Εφαρμογές
- Συστήματα ψηφιακής σήμανσης
- Οικιακό Κινηματογράφο & Θέατρο
- Έπιπλα δρόμου
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί να επιλέξετε τον οπτικό κόσμο;
Πώς να επιλέξετε = Υψηλή ποιότητα + αυστηρός έλεγχος ποιότητας + χρόνος γήρανσης + γρήγορος χρόνος αποστολής + επαγγελματική και γρήγορη απάντηση + χωρίς κίνδυνο.Οπτικός κόσμος = Ασφαλισμένη ποιότητα + 5 βήματα αυστηρό QC + 72 ώρες χρόνος γήρανσης + πλοίο όσο πιο γρήγορα μπορούμε + Superior 990,8% ικανοποίηση πελατών + 2 χρόνια εγγύηση.
Είναι ο οπτικός κόσμος ένα εργοστάσιο;
Η VISUAL WORLD είναι ένας από τους κορυφαίους επαγγελματίες κατασκευαστές οθονών LED για δέκα χρόνια, με μια ειδική τεχνική ομάδα για τις γραμμές παραγωγής OEM και ODM.
Τι είδους οθόνη LED προσφέρετε;
Η γκάμα προϊόντων μας περιλαμβάνει πλήρεις έγχρωμες οθόνες LED για εσωτερική και εξωτερική χρήση, οθόνες LED ενοικίασης, διαφημιστικές οθόνες, οθόνες σκηνής, οθόνες ακανόνιστου σχήματος, οθόνες LED φορτηγών,αθλητικές οθόνες, και οι οθόνες πληροφοριών κυκλοφορίας.
Πώς είναι η υπηρεσία μετά την πώληση;
Παρέχουμε 24ωρη online εξυπηρέτηση για την επίλυση οποιωνδήποτε προβλημάτων.
Συνολική Αξιολόγηση
πέντε αστέρων
100%
4 αστέρων
0
3 αστέρι
0
2 αστέρια
0
1 αστέρι
0
Όλες οι κριτικές
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!
Σχετικά Προϊόντα