P5.2-10.4 Dış Mekan Şeffaf LED Ekran SMD1921 Alışveriş Merkezi İçin 5000nit Parlaklık
5000nits Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,P5.2 Dış açık LED ekranı
,Alışveriş merkezi açık açık LED ekranı
P5.2-10.4 Dış Mekan Şeffaf LED Ekran SMD1921 5000nits Parlaklık Alışveriş Merkezi İçin
Ürün Açıklaması:
P5.2-10.4 yüksek şeffaflığa sahip LED şeffaf ekran, yeni nesil LED ekran ürünlerine aittir. Aynı zamanda parlak ve güzel kurulum pozisyonunu etkilemeyebilir, aynı zamanda dinamik resim rengi zenginliğini ve ekran detaylarını da sağlar. Dış mekan şeffaf ekran ışık noktası küçüktür, yumuşak parlaklığa sahiptir, yüksek yoğunluğa sahiptir, iyi bir etkiye sahiptir ve kusursuz dikişe sahiptir.
Özellikler:
- Yüksek şeffaflık
Şeffaf LED ekranın nokta boyutuna bağlı olarak, şeffaflık yaklaşık %75'e ulaşabilir. Şeffaf efekt, camın doğal ışık ve perspektif işlevini korumasını sağlar. Uzaktan LED ışıkların varlığını görmek neredeyse imkansızdır.
- Maliyet tasarrufu
Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Karmaşık bir destek çelik yapısına gerek yoktur, bu da çok fazla kurulum maliyetinden tasarruf sağlar.
- Kolay ve hızlı bakım
Bakım hızlı ve güvenlidir ve iş gücü ve malzeme kaynaklarından tasarruf sağlayabilir.
- Enerji tasarrufu ve çevre koruma
Her LED şeridi alüminyum alaşımından yapılmıştır ve şeffaf bir çevreye sahiptir, bu da iyi bir kendi kendine dağılım sağlar. Bu nedenle, geleneksel bir LED ekran gibi bir soğutma sistemine gerek yoktur.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Aralığı: |
5.2-10.4 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 1000×500mm |
| Modül Boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nits |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m² |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaflık Oranı: | %75 |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
Uygulamalar:
- Mağaza Cam Vitrin
LED şeffaf ekranlar perakende teşhirlerinde devrim yarattı ve bina cepheleri, cam pencere dekorasyonu ve iç tasarım gibi uygulamalarda yaygın olarak popüler hale geliyor.
- Alışveriş Merkezleri ve Süpermarketler
Alışveriş merkezlerinde, LED şeffaf ekranlar, modern sanatsal çekiciliği alışveriş merkezinin çevresiyle harmanlayan, gezi asansörleri, atriyumlar ve cam bölmeler gibi çeşitli kullanımlara sahiptir.
- Cam Perde Duvar
Birçok şehir binası, görsel olarak çarpıcı ve dış mekan reklamcılığı için etkili bir şekilde hizmet veren cam perde duvarlara sahiptir.



Paketleme: Sarsıntı önleyici ahşap kabin/Hava uçuş çantası/güçlü karton
Nakliye limanı: Shenzhen, Çin
Nakliye yolu:Hava;Ekspres;Okyanus;Kara Taşımacılığı
Teslim süresi: Peşin ödeme alındıktan sonra 10-15 iş günü.
SSS:
S1: Şeffaf LED Ekran, çeşitli boyutlara ve şekillere uyacak şekilde özelleştirilebilir mi?
C1: Evet, Şeffaf LED Ekran son derece özelleştirilebilir, bu da onu çeşitli kurulumlar için uygun hale getirir. Alanınıza ve tasarım gereksinimlerinize mükemmel bir entegrasyon sağlayarak belirli boyutlara ve şekillere uyacak şekilde uyarlanabilir.
S2: Herhangi bir garanti var mı?
C2: Şeffaf LED Ekran iki yıllık bir garantiye sahiptir.
S3: Şeffaf LED Ekran dış mekan kullanımı için uygun mu?
C3: Evet, Şeffaf LED Ekran dış mekan kullanımı için uygundur. Çeşitli hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve doğrudan güneş ışığında bile mükemmel görünürlük sağlamak için yüksek parlaklık özelliklerine sahiptir.
S4: Fabrikanız kalite kontrolünü nasıl sağlıyor?
C4: Kalite bizim önceliğimizdir. Her ürün, paketleme ve nakliyeden önce tamamen monte edilir ve kapsamlı bir şekilde test edilir.
S5: Ürünleriniz için Minimum sipariş miktarını öğrenebilir miyim?
C5: Şeffaf led ekran için MOQ 1 metrekaredir.