Çim Duvarlar İçin P4 Yapışkanlı Şeffaf LED Ekran Görünmez HD Mesh Esnek
Çim Duvarları Şeffaf LED Ekranı
,Görünmez HD Mesh Şeffaf LED Ekranı
,P4 Şeffaf LED Ekranı
P4 Yapıştırıcı Şeffaf LED Ekran Görünmez HD Mesh Çim Duvarları için Esnek
Ürün Tanımı:
Gelişmiş şeffaf LED yapışkan filmi, alışveriş merkezlerinde veya cam pencerelerde reklam yapmak için idealdir.T-PAPER serisi LED yapışkan filmi reklam etkisini artırır ve geleneksel tabelalara modern bir alternatif olarak hizmet verir.

Özellikleri:
- Ultra ince
2 mm kalınlığında piyasadaki en ince LED ekran.
- Esnek
Eğilebilir yapışkan film LED paneli kavisli cam duvarlara sığabilir.
- Yüksek şeffaflık
Şeffaf film %70'e kadar şeffaflık sağlar.
- Aşırı ışık
1000x500mm film boyutu sadece 3 kg ağırlığındadır ve kullanımı kolaydır.
- Kesim boyutu
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | TP4 |
| Piksel Pitch: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | Hayır. |
| Modül boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yapıştırma / Yapıştırma / Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Bina cam cephesi
- Alışveriş merkezinin cam duvarı
- Pencere camını sakla
- Marka amiral gemisi mağazası
- Cam salon ve koridor


Destek ve hizmet:
Süreç boyunca kapsamlı destek veriyoruz.
Satış öncesi:
Detaylı üretim talimatları ve profesyonel kurulum rehberliği.
Satış:
Özel çözümler, görsel tasarımlar ve proje vitrinleri.
Satış sonrası servis:
İki yıllık garanti, profesyonel bakım ekibi, zamanında destek, yedek parça temini, ücretsiz eğitim, lojistik takip ve sürekli yazılım geliştirme.
Sık Sorulan Sorular
S1: Özel olabilir mi?
A1: Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Boyut, şekil, özellikler ve daha fazlası gibi görünmelerini istediğiniz şekilde özelleştirebiliriz.
S2: Garanti var mı?
A2: Tüm ürünler için iki yıllık garanti.
S3: Ürün sorunlarıyla karşılaştıktan sonra satış sonrası teknik destek ne kadar hızlı sağlayabilirsiniz?
A3: Müşterinin bildirimini aldıktan sonra 24 saat içinde profesyonel satış sonrası teknik destek sunmayı söz ediyoruz.
S4: Fabrikanız kalite kontrolünü nasıl sağlar?
A4: Kalite bizim en önemli önceliğimizdir. Her ürün tam olarak bir araya getirilmiş ve paketlenmeden ve gönderilmeden önce iyice test edilmiştir.
S5: Ürün sorunlarıyla karşılaştıktan sonra satış sonrası teknik destek ne kadar hızlı sağlayabilirsiniz?
A5: Müşterinin bildirimini aldıktan sonra 24 saat içinde profesyonel satış sonrası teknik destek sunmayı vaat ediyoruz.