P7.8 İç Mekan Reklamı İçin Alüminyum Dolaplı Tam Renkli Şeffaf Ekran
P7.8 İçeride Reklam için Alüminyum Dolaplı Tam Renkli Şeffaf Ekran
Ürün Tanımı:
Buİçerideki Şeffaf LED EkranıYüksek performanslı bir çözümdür ve üstün görsel netlik ve dayanıklılık sağlamak için tasarlanmıştır. Bu da özelleştirilebilir ekran seçenekleri arayan işletmeler için idealdir.
Dijital işaretleme, reklamcılık ve eğlence gibi uygulamalar için mükemmel olan ekranın parlak, canlı renkleri büyüleyici bir görsel deneyim yaratır.Düzenlenebilir bakış açıları daldırıcılığı arttırırÇok yönlü ve güçlü bir ekran arayan işletmeler için,Bu İçerideki Şeffaf LED Ekranı ideal bir çözüm sunuyor..
Özellikleri:
- Parlaklık: Optimal görünürlük için ≥4000 nit aralığı ile ayarlanabilir.
- Hızlı Kurulum ve Bakım: Kurulumu ve bakımını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
- Hızlı Kilitleme Sistemi: Güvenli ve hızlı montajı sağlar.
- Ön Koruma: Daha fazla güvenlik için ön koruma ile daha fazla dayanıklılık sunar.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf Eğilmiş LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 7.8-7.8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 / SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.4 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1 / 8 / 16 |
| Parlaklık: | 3000 nit / 1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Şeffaf oran: | % 70 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
süpermarket, havaalanı reklam ekranı, kendi kendine hizmet mağazası, metro istasyonu, müze, market, stadyum sergisi, zincir marka mağazası,Yüksek kaliteli konferans salonu, lüks marka mağazası, otel, bar,TiyatroSinema, sahne, salon, turistik mekanlar...



Sıkça sorulan sorular:
S1: LED ekran için örnek sipariş verebilir miyim?
A1: Evet, bireysel modüller veya tam bir ekran için olsun, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişleri memnuniyetle karşılıyoruz.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!