P7.8 Πλήρης χρωματική διαφανής οθόνη με αλουμινένιο ντουλάπι για εσωτερική διαφήμιση
P7.8 Πλήρης χρωματική διαφανής οθόνη με αλουμινένιο ντουλάπι για εσωτερική διαφήμιση
Περιγραφή του προϊόντος:
ΗΔιαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρουείναι μια λύση υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει ανώτερη οπτική σαφήνεια και αντοχή, καθιστώντας την ιδανική για επιχειρήσεις που αναζητούν προσαρμόσιμες επιλογές οθόνης.
Ιδανική για εφαρμογές όπως η ψηφιακή σήμανση, η διαφήμιση και η ψυχαγωγία, τα λαμπερά, ζωντανά χρώματα της οθόνης δημιουργούν μια συναρπαστική οπτική εμπειρία.Οι ρυθμιζόμενες γωνίες θέασης του βελτιώνουν την κατάδυσηΓια τις επιχειρήσεις που αναζητούν μια ευέλικτη και ισχυρή οθόνη,Αυτή η εσωτερική διαφανής οθόνη LED προσφέρει την ιδανική λύση.
Χαρακτηριστικά:
- Φωτεινότητα: ρυθμιζόμενο, με εύρος ≥ 4000 νιτ για βέλτιστη ορατότητα.
- Γρήγορη εγκατάσταση και συντήρηση: Σχεδιασμένο για εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση.
- Σύστημα ταχείας κλειδαριότηταςΕγγυάται την ασφαλή και ταχεία συναρμολόγηση.
- Προστασία μετωπικής πλευράς: Προσφέρει επιπλέον αντοχή με προστασία μπροστά για αυξημένη ασφάλεια.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής καμπυλωτή οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: | 70,8-7,8 mm |
| Τύπος LED: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 40,4 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | Τι θα γίνει με το παιδί; |
| Φωτεινότητα: | 3000 νιτ / 1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 70% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
σούπερ μάρκετ, διαφημιστική επιφάνεια αεροδρομίου, κατάστημα αυτοεξυπηρέτησης, σταθμό μετρό, μουσείο, κατάστημα ευκολίας, έκθεση σταδίου, κατάστημα μάρκας αλυσίδας, αίθουσα συνεδριάσεων υψηλού επιπέδου, κατάστημα μάρκας πολυτελείας, ξενοδοχείο, μπαρ,Θέατρο, κινηματογράφο, σκηνή T, Showroom, τουριστικά αξιοθέατα...



Γενικά ερωτήματα:
Ε: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα για οθόνη LED;
Α1Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα, είτε πρόκειται για μεμονωμένες ενότητες είτε για μια πλήρη οθόνη.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!