P8 Dışarıda Sabit LED Ekranı SMD2727 960x960 mm Sert bağlantı ile
SMD2727 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,P8 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
P8 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı SMD2727 960x960 mm Sert Bağlantı ile
Ürün Tanımı:
Dışarıdaki Sabit LED Ekranı, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için uygun olan son derece güvenilir ve dayanıklı bir üründür.sert bağlantı modülü bağlantısı, -40 °C ~ + 60 °C depolama sıcaklığı ve ≥ 100.000 saatlik bir ömür süresi.Yüksek kaliteli bileşenleri ve gelişmiş teknolojisiyle, kullanıcılarına çarpıcı bir görsel deneyim sağlayabiliyor. Ayrıca aşırı çevresel koşullara dayanabiliyor, bu da onu dış mekan ve ticari uygulamalar için ideal bir seçim haline getiriyor.
Özellikleri:
- Çift portlu modül:Modüllerin bağlanmak için 2 portu vardır ve her ikisi de kullanılabilir, bu nedenle kurulum veya onarım yaparken seçim yapmak için sol ve sağ taraf olmayacaktır.
- Ön arka servis:Modül ve güç kutusu ön veya arka taraftan erişilebilir, kullanımı kolay ve farklı proje koşullarını karşılar.
- Su geçirmez:IP66 koruma seviyesine kadar açık hava kullanımı için dayanıklı ve kararlı.
- Hızlı ısı dağılımı:Tüm çerçeve alüminyum profillerden yapılmıştır ve modüller için kapalı bir yapı yoktur.
- Zor bağlantı:Modüller kablosuz iletişim kurmak için doğrudan santral tahtasına bağlanır.
Teknik parametreler:
| Ürün Adı | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Piksel Pitch: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960x960 mm |
| Kabine Kararı: | 120*120 piksel |
| Modül boyutu: | 480x320 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 60*40 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x3=6 parça |
| Piksel yoğunluğu: | 15625 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 22 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Dolabın rengi: | Siyah / Beyaz |
| Sürücü tipi: | 1/4 |
| Parlaklık: | 6000/9000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 580/165 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Şartı kullan: | Dış mekan kullanımı |
| IP derecesi: | IP66 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Görme mesafesi: | ≥10m |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Otoyol reklam panoları
- Direk LED duvarı
- Dış reklamcılık
- Yol kenarında poster
- Spor stadyumu


Kurulum:
Dış LED ekranın kurulumu

Sıkça sorulan sorular:
S1: Kontrol sistemi nedir? Nasıl?
A1: Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. Klüster oyununu ve yönetimini destekleyin. APP / Telefon / WIFI / Ipad / dizüstü bilgisayar / PC / Bulut kontrolünü destekleyin. Kontrol etmek çok kolay ve kullanışlıdır.
S2: LED ekran için örnek sipariş alabilir miyim?
A2:Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S3: Ürün üzerinde logomu basmak uygun mu?
A3: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
S4: En iyi hizmetiniz nedir?
A4: 1: Müşteri sorumluluğu sistemine teker teker satış mühendisi;
2Projenizi tanıyın ve en iyi çözümü verin;
3Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detaylarını bildirin.
4Ekranı nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreteceğim.
5Ekranınızın sonraki kullanımına dikkat edin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
Teslimat süreniz ne olacak?
A5: Genellikle,depozitinizi aldıktan sonra 7-15 gün sürecektir.Tam teslim süresi ürünlere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
S6: Garanti süreniz nasıl?
A6: 2 yıllık garanti. Yapı tasarımı, kurulum sorunu, sistem sorunu, ekranın nasıl kullanılacağı... endişelenmeyin.Sipariş verdikten sonra herhangi bir sorunuzu çözmek için profesyonel satış sonrası ekibimiz var.Ve özel satış mühendisiniz de herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!