P4 Esnek LED Ekran Ön Servis 960×720mm Basit Çelik Kabin
960×720mm Esnek LED Ekran
,P4 Esnek LED Ekranı
,Ön Hizmet Esnek LED Ekranı
P4 Esnek LED Ekran 960×720mm Basit Çelik Dolapla Ön Hizmet
Ürün Tanımı:
P4 Esnek LED EkranEkranGeleneksel LED ekranla karşılaştırıldığında farklı ve yenilikçi bir görünüm, ayrıca istikrarlı ve gelişmiş işlevlere sahiptir.Yüksek esneklik ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme performansı esnek LED ekranı, geleneksel olanlardan farklı iç mekan LED ekranları için daha uygun hale getirir..
Özellikleri:- Hayır.
1. BENDABLE MODUL
Esnek modüller, iç ve dış kavisli uygulamaya ulaşmak için ön ve geri bükülmeyi yapabilir.
2- İnce ve ışık.
Modül koruyucu silikon kabuğu ile, modül sadece 8.6mm ve 0.17kg ağırlığında.
3Farklı şekillerde.
Daire, sütun, dalga... vb. şekillerde yapılabilir.
4. Sıvısız kurulum
Modülün hassas boyutu ve kolay manyetik montajı, sorunsuz görsel içerik sunmasını sağlar.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | P4 Esnek LED Ekran |
| Piksel Pitch: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 960×720mm |
| Modül boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabine malzemesi: | Basit çelik |
| Sürücü tipi: | Tanrı'nın Sözü, 1/5 |
| Parlaklık: | 800-1000 gece |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 12 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
Uygulamalar:
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam tabelaları
Sıkça sorulan sorular:
S1: LED ekran üreticisiniz.Eğer öyleyse hangi şehirde?
A1: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrinde.
S2: Paketin detaylarını öğrenebilir miyim?
A2: Sabit kurulum için, genellikle 2 veya 4 dolap 1 ahşap dolapta kullanıyoruz;
Kiralama pazarı için, uçuş çantası kullanmanızı öneririz, genellikle bir uçuş çantasında 8 dolap.
Yolda ekranı korumak güvenli, ayrıca ekonomik.
S3: Neden Yeşil Görsel Dünyayı seçtiniz?
A3: Nasıl Seçilir = Yüksek Kalite + Sıkı Kalite Kontrolü + Yaşlanma Zamanı + Hızlı Nakliye Zamanı + Profesyonel & Hızlı Cevap + Risksiz
Görsel Dünya = Kalite Güvencesi + 5 Adım Sıkı QC + 72 Saat Yaşlanma Zamanı + Mümkün olduğunca Hızlı Gemi + Üstün 99.8% Müşteri Memnuniyeti + 2 Yıl Garanti.
S4: Nasıl bir LED ekran sunuyorsunuz?
A4: Ürünlerimiz, iç ve dış mekanlar için LED tam renkli ekran, Kiralama LED Ekranı, LED reklam ekranı, LED sahne ekranı, LED düzensiz şekilli ekran, kamyon mobil LED ekranı,LED spor ekranı, LED trafik bilgisi ekranı vb.
S5: Görüş ve fiyat konusunda büyük farklılıklar var mı?
A5: Evet. Piksel mesafesi ne kadar yakınsa, ekran o kadar net görülebilir ve fiyat nispeten yüksektir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!