Ελαστική οθόνη LED P4 Προσωρινή εξυπηρέτηση με 960×720mm απλό ατσάλινο ντουλάπι
Ελαστική οθόνη οθόνης LED 960 × 720 mm
,Π4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
,Ελαστική οθόνη οθόνης LED
Ελαστική οθόνη LED P4 Προσωρινή εξυπηρέτηση με 960×720mm απλό ατσάλινο ντουλάπι
Περιγραφή του προϊόντος:
P4 Ευέλικτη οθόνη LEDΕικόναέχει διαφορετική και καινοτόμο εμφάνιση, αλλά και σταθερές και προηγμένες λειτουργίες.η υψηλή ευελιξία και η απόδοση οθόνης υψηλής ευκρίνειας καθιστούν την ευέλικτη οθόνη LED πιο κατάλληλη για διαφορετικές οθόνες LED εσωτερικού χώρου από τις συμβατικές.
Χαρακτηριστικά:- Δεν ξέρω.
1. ΜΟΔΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΕΡΑ
Οι ευέλικτες ενότητες μπορούν να κάνουν εμπρός και πίσω κάμψη για να επιτύχουν εσωτερική και εξωτερική καμπύλη εφαρμογή.
2Λεπτός και φωτεινός.
Με προστατευτικό κελύφωμα από πυρίτιο, η μονάδα είναι μόνο 8,6mm και ζυγίζει 0,17kg.
3Διαφορετικά σχήματα
Μπορεί να γίνει για κύκλο, στήλη, κύμα... κλπ σχήματα
4. Χωρίς κόπωση εγκατάσταση
Το ακριβές μέγεθος της ενότητας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση της επιτρέπουν να παρουσιάζει απρόσκοπτο οπτικό περιεχόμενο.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | P4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED |
| Πίτσα των Pixel: | 4 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 720 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 19 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλό χάλυβα |
| Τύπος οδήγησης: | Ασφάλεια, 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικό σχεδιασμό
- Επιστημονικό Μουσείο
- Ετερομορφικό κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Είστε κατασκευαστής οθονών LED; Αν ναι, σε ποια πόλη;
Α1: Ναι, το εργοστάσιό μας με 3000 τετραγωνικά μέτρα.
Ε2: Μπορώ να μάθω τις λεπτομέρειες του πακέτου;
Α2: Για σταθερή εγκατάσταση, χρησιμοποιούμε ξύλινη θήκη, συνήθως 2 ή 4 ντουλάπια σε 1 ξύλινη θήκη.
Για την αγορά ενοικίασης, σας προτείνουμε να χρησιμοποιήσετε την θήκη πτήσης, γενικά 8 ντουλάπια σε μια θήκη πτήσης.
Είναι ασφαλές να προστατεύεις την οθόνη στο δρόμο, επίσης οικονομικό.
Ε3: Γιατί να επιλέξετε τον Πράσινο Οπτικό Κόσμο;
Α3: Πώς να επιλέξετε = Υψηλή ποιότητα + αυστηρός έλεγχος ποιότητας + χρόνος γήρανσης + γρήγορος χρόνος αποστολής + επαγγελματική και γρήγορη απάντηση + χωρίς κίνδυνο
Οπτικός κόσμος = Διαβεβαιωμένη ποιότητα + 5 βήματα αυστηρό QC + 72 ώρες χρόνος γήρανσης + Ναυτιλία όσο πιο γρήγορα μπορούμε + Εξαιρετική 99.8% ικανοποίηση πελατών + 2 χρόνια εγγύηση.
Ε4: Τι είδους οθόνη LED προσφέρετε;
Α4: Τα προϊόντα μας καλύπτουν οθόνες LED πλήρους χρώματος για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους, οθόνες LED ενοικίασης, οθόνες LED διαφήμισης, οθόνες LED σκηνικής, οθόνες LED ακανόνιστου σχήματος, οθόνες LED φορτηγών,Εμφάνιση LED αθλητικών προγραμμάτων, LED οθόνη πληροφόρησης κυκλοφορίας κλπ.
Ε5: Υπάρχουν μεγάλες διαφορές στο όραμα και την τιμή;
Α5: Ναι. Όσο κοντινότερη είναι η απόσταση των pixel, τόσο πιο καθαρή είναι η οθόνη και η τιμή είναι σχετικά υψηλή.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!