P3.9 Dış Mekan Sabit LED Ekran 1000×1000mm Kabin Tam Ön Bakım
1000×1000 mm Dışarıda Sabit LED Ekranı
,P3.9 Dışarıda Sabit LED Ekranı
P3.9 Dışarıdaki Sabit LED Ekran 1000×1000 mm Kabine Tam Ön Bakım
Ürün Tanımı:
P3.9 Dışarıda sabit LED ekranGüçlü 1000×1000 mm dolabı, üst düzey açık hava görsel deneyimleri için tasarlanmıştır.Bu son teknoloji ekran sistemi, hem dayanıklılık hem de canlı görüntü gerektiren yüksek görünürlük uygulamaları için tasarlanmıştır.

Özellikleri:
- Hafif ağırlık: Alüminyum profilli LED dolap, sadece yaklaşık 29 kg / m2'de, nakliye maliyetini tasarruf et.
- İyi ısı dağılımı: Fansız tasarım, modülün alüminyum alt tabanı, iyi ısı dağılımı
- Ön erişim: %100 tam ön bakım, LED modülü ve güç kutusu ön taraftan çıkarılabilir.
- Kabinin kalınlığı sadece 90 mm, çok ince.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Kiralık LED Ekranı |
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim:
Dışarısı 1000x1000x90mm Alüminyum Profil LED Kabine.

Uygulamalar:
Sahne kiralama, şarkı ve dans faaliyetleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, auditoriumlar, ders salonları, çok fonksiyonel salonlar, konferans odaları, performans salonları,Disko barları, gece kulüpleri, yüksek kaliteli eğlence diskoları, TV Bahar Festivali Gala'sı, çeşitli illerde ve şehirlerde ve diğer yerlerde önemli kültürel etkinlikler.


Hizmetimiz:
Satış öncesi hizmet:
Sorular 24 saat içinde yanıtlanacak. Müşteri için pazar araştırması ve tahmin. Müşterinin gereksinimlerine göre benzersiz ve profesyonel çözümler sunun. Veri sayfası ve numuneler sunulur.Özel paketleme tasarımı gibi diğer gerekli hizmetler, fabrika ziyaretleri ve benzeri.
Satış servisi:
Üretim prosedürlerini her zaman takip etmek. Üretim sırasında müşteri gereksinimlerine göre fotoğraf ve videolar sağlamak. Ücretsiz yedek parçalar sağlanmıştır.
Satış sonrası hizmet:
Şikayet yanıt süresi 24 saatten fazla değildir; bakım rehberliği ve sorun çözümü 48 saat içinde sağlanır. Garanti: 24 ay. Ücretsiz teknisyen eğitimi. Tam dosya seti ücretsiz,kurulum rehberliği dahil olmak üzere, yazılım işletim kılavuzu, kolay bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılım CD'si ve benzeri.

Sıkça sorulan sorular:
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kira / sabit LED ekran / Yer LED ekran / düzensiz LED ekranınız var.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3: Paketin detaylarını öğrenebilir miyim?
A3: Sabit montaj için, genellikle 2 veya 4 dolap 1 ahşap dolapta kullanıyoruz.
Kiralama pazarı için, uçuş çantası kullanmanızı öneririz, genellikle bir uçuş çantasında 8 dolap.
Yolda ekranı korumak güvenli, ayrıca ekonomik.
S4: HD video oynatabilir mi?
A4: Evet, Linsn/nova kontrol sistemi ile HD video işlevini gerçekleştirebilir
S5: Kontrol sistemi nedir?
A5: Bu model için standart kontrol sistemimiz Linsn / Novastar. Ayrıca Xixun, TF, Colorlight gibi diğer kontrol sistemlerini de destekler.
S6: DIP ((1R1G1B) ve sSMD ((Bir LED, 3'te 1) arasındaki fark nedir?
A6: SMD ((Bir LED, 3'te 1) LED Ekranı, bir pikselde bir LED lambası, bir LED lambasında 3 LED çipi;
Geleneksel DIP ((1R1G1B) bir pikselde 3 LED lamba kullanır.
SMD ((Bir LED), ekranlardaki LED'i azaltır, ekranın tanelerini azaltır ve ekranın tekilliğini iyileştirir, bu da ekranın daha geniş bir görüntüleme açısına ve pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasını sağlar.Teknolojinin gelişmesi ve SMD parlaklığının iyileştirilmesiyle, SMD daha çok dışarıda kullanılıyor.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!