P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED 1000×1000 mm
1000 × 1000 mm Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P3.9 Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου Σταθερή 1000×1000mm Ντουλάπι Πλήρης Μπροστινή Συντήρηση
Περιγραφή Προϊόντος:
P3.9 Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου Σταθερήμε ένα ανθεκτικό ντουλάπι 1000×1000mm έχει σχεδιαστεί για κορυφαίες οπτικές εμπειρίες σε εξωτερικούς χώρους. Αυτό το υπερσύγχρονο σύστημα οθόνης είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές υψηλής ορατότητας που απαιτούν τόσο ανθεκτικότητα όσο και ζωντανές εικόνες.

Χαρακτηριστικά:
- Ελαφρύ: Ντουλάπι LED από προφίλ αλουμινίου, μόνο περίπου 29kg/τ.μ., εξοικονομεί κόστος αποστολής.
- Καλή απαγωγή θερμότητας: Σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, βάση αλουμινίου του module, καλή απαγωγή θερμότητας
- Μπροστινή πρόσβαση: 100% πλήρης μπροστινή συντήρηση, η μονάδα LED και το κουτί τροφοδοσίας μπορούν να αφαιρεθούν από την μπροστινή πλευρά.
- Λεπτό: Το πάχος του ντουλαπιού είναι μόνο 90mm, εξαιρετικά λεπτό.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Οθόνη LED Ενοικίασης |
| Μοντέλο προϊόντος: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 1000×1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 29 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | >6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/265 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Σχέδιο:
Εξωτερικό ντουλάπι LED από προφίλ αλουμινίου 1000x1000x90mm.

Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνής, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, αμφιθέατρα, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων, ντισκοτέκ, νυχτερινά κέντρα, ντισκοτέκ ψυχαγωγίας υψηλής ποιότητας, TV Spring Festival Gala, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


Η υπηρεσία μας:
Υπηρεσία προπώλησης:
Τα ερωτήματα θα απαντηθούν εντός 24 ωρών. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη. Παρέχετε μοναδικές και επαγγελματικές λύσεις με βάση την απαίτηση του πελάτη. Προσφέρεται δελτίο δεδομένων και δείγματα. Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη στο εργοστάσιο και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία εντός πώλησης:
Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα. Παρέχετε φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής. Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Η περίοδος απάντησης παραπόνων δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες. παροχή καθοδήγησης συντήρησης και λύσης προβλημάτων σε 48 ώρες. Εγγύηση: 24 μήνες. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.

FAQ:
Ε1: Τι είδους οθόνη παρέχουμε;
A1: Έχουμε εσωτερική/εξωτερική/ενοικίαση/σταθερή οθόνη LED/Οθόνη LED δαπέδου/Ακανόνιστη οθόνη LED για να επιλέξετε.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθόνης LED. Αν ναι, σε ποια πόλη;
A2: Ναι, το εργοστάσιό μας είναι 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, στην επαρχία GUANGDONG.
Ε3: Μπορώ να μάθω τις λεπτομέρειες της συσκευασίας;
A3: Για σταθερή εγκατάσταση, χρησιμοποιούμε ξύλινη θήκη, συνήθως 2 ή 4 ντουλάπια σε 1 ξύλινη θήκη;
Για την αγορά ενοικίασης, σας προτείνουμε να χρησιμοποιήσετε θήκη πτήσης, γενικά 8 ντουλάπια σε μία θήκη πτήσης.
Είναι ασφαλές να προστατεύσετε την οθόνη στην πορεία, επίσης οικονομικό.
Ε4: Μπορεί να παίξει βίντεο HD;
A4: Ναι, μπορεί να πραγματοποιήσει τη λειτουργία βίντεο HD με το σύστημα ελέγχου Linsn/nova
Ε5: Τι είναι το σύστημα ελέγχου;
A5: Το τυπικό μας σύστημα ελέγχου για αυτό το μοντέλο είναι Linsn/ Novastar. Υποστηρίζει επίσης άλλα συστήματα ελέγχου, όπως Xixun, TF, Colorlight κ.λπ.
Ε6: Ποια είναι η διαφορά μεταξύ DIP(1R1G1B) και sSMD(One LED, 3 in 1);
A6: SMD(One LED, 3 in 1) LED Display, ένα pixel έχει ένα LED lamp, 3 LED chips σε ένα LED Lamp;
Το παραδοσιακό DIP( 1R1G1B) χρησιμοποιεί 3 LED Lamp σε ένα pixel.
SMD(One LED), μείωσε το LED στις οθόνες, μείωσε την κοκκώδη υφή της οθόνης και βελτίωσε την ομοιομορφία της οθόνης, αυτό θα κάνει την οθόνη να έχει μια πιο ευρεία γωνία θέασης και ομαλή εικόνα. Με την προηγμένη τεχνολογία και τη βελτιωμένη φωτεινότητα SMD, το SMD χρησιμοποιείται όλο και περισσότερο σε εξωτερικούς χώρους.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!