Etkileşimli Yüksek Rahatlatma >3840Hz 5000nits P6.25 Dışarıdaki Dans Yeri LED Ekranı
5000nits Dışarıdaki Dans Yeri LED Ekranı
,3840Hz Dışarıdaki Dans Yeri LED Ekranı
,P6.25 Dışarıdaki Dans Yeri LED Ekranı
İnteraktif Yüksek Yenileme >3840Hz 5000nits P6.25 Dış Mekan Dans Pisti LED Ekranı
Ürün Açıklaması:
F-DANCER serisi LED zemin ekranı, yüksek yük taşıma ve dayanıklılığa sahip alışveriş merkezleri, ilgi alanları ve parklarda zemin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. İnteraktif oyunlar veya efektler, gerçek uygulamalara göre özelleştirilebilir.
Özellikler:
- İnteraktif: akıllı interaktif sensör tasarımı
- Yüksek Yük Taşıma: Yüksek yük taşıma, 3T/m2
- İki Kurulum Tipi: Ray veya ayarlanabilir ayak montajı, isteğe bağlı
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dans Pisti LED Ekranı |
| Piksel Aralığı: | 6,25 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin Boyutu: | 500×1000mm |
| Modül Boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 22kg |
| Kabin Malzemesi: | Çelik |
| Sürüş Tipi: | 1/10 |
| Parlaklık: | >5000nits |
| Maks/Ort Güç: | 1200/420 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| İnteraktif: | Evet |
| Yük taşıma: | 3 T/m2 |
| Görüş Açısı: | Y:120°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:


Kurulum adımları:

SSS:
S1. LED ekran için bir örnek sipariş verebilir miyim?
A1: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişi memnuniyetle karşılıyoruz. Hem modül hem de tüm ekran için.
S2. Teslim süresi ne olacak?
A2: 100 metrekareden az sipariş için led süresi 15 iş günü sürer
S3. LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A3: Düşük MOQ, 1 metrekare veya bir modül kontrolü mevcuttur
S4. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A4: Çoğunlukla FOB tren terimini kabul ediyoruz, ancak sipariş vermenize ve nakliye acentesi ayarlamanıza yardımcı olabiliriz. Denizde genellikle 20-30 gün sürer. Müşteri gümrüklemesi için birkaç gün
S5. LED ekran için nasıl sipariş verilir?
A5: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncüsü, müşteri tasarım belgesini onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
S6. Logomu ürünlere yazdırmak OK mi?
A6: Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve öncelikle örneğimize göre tasarımı onaylayın.
S7: Ürünler için garanti sunuyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 1 yıl garanti sunuyoruz
S8: Arızalı olanlarla nasıl başa çıkılır?
A8: İlk olarak, Ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilmektedir ve kusurlu oran daha az olacaktır
%0,2'den.
İkincisi, garanti süresi boyunca, küçük miktarlar için yeni siparişle birlikte yeni modül göndereceğiz.
Kusurlu toplu ürünler için, bunları onaracak ve size yeniden göndereceğiz veya gerçek duruma göre geri çağırma dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!