Διαδραστική υψηλή ανανέωση >3840Hz 5000nits P6.25 LED οθόνη εξωτερικού χώρου χορού
5000 νιτς LED οθόνη εξωτερικού χώρου χορού
,3840Hz LED οθόνη εξωτερικού χώρου χορού
,P6.25 Εξωτερική οθόνη LED για χώρο χορού
Διαδραστική υψηλή ανανέωση >3840Hz 5000nits P6.25 LED οθόνη εξωτερικού χώρου χορού
Περιγραφή του προϊόντος:
Η σειρά F-DANCER LED οθόνης δαπέδου έχει σχεδιαστεί ειδικά για χρήση στο πάτωμα σε εμπορικά κέντρα, ενδιαφέροντα και πάρκα με υψηλή αντοχή φορτίου και αντοχή.Διαδραστικά παιχνίδια ή εφέ μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις πραγματικές εφαρμογές.
Χαρακτηριστικά:
- Διαδραστικό: έξυπνο διαδραστικό σχεδιασμό αισθητήρων
- Υψηλή αντοχή: Υψηλή αντοχή, 3 τόνους/τ.μ.
- Δύο τύποι εγκατάστασης:Σιδηροδρομική ή ρυθμιζόμενη εγκατάσταση με πόδι, προαιρετική
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Ηχογράφηση LED χώρου χορού |
| Πίτσα των Pixel: | 6.25 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 22 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Χάλυβας |
| Τύπος οδήγησης: | 1/10 |
| Φωτεινότητα: | > 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 1200/420 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Διαδραστικό: | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα φορτίου: | 3 τόνους/τ.μ. |
| Γωνία θέασης: | H:120°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:


Βήματα εγκατάστασης:

Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!