P7.5 5500nits Parlaklık Dışarıda Sabit LED Ekran 960*540mm Alüminyum Dolabı
P7.5 Dış mekan sabit LED ekranı
,960*540mm Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,5500nits Dışarısı Sabit LED Ekranı
P7.5 5500nits Parlaklık Dış 960*540mm Alüminyum 16:9 Kabine Sabit LED Ekran
Ürün Tanımı:
FX-BLOCK serisi LED panellerin alüminyum profil çerçevesini benimsemesi, iç mekan led projeleri için en yüksek maliyet performanslı LED ekranıdır.Biz özel bir piksel pitch geliştirdik P7.5 LED panelinizin ve projenizin piyasada öne çıkmasına yardımcı olacak özel modüller ve dolap boyutlarıyla.

Özellikleri:
- 16:9 Altın oranı:Modül boyutu:480*270mm;Kabine boyutu:960*540mm
- İnce ve hafif: Tek dolap 11.5kg, kalınlığı 58mm
- Modül mıknatıs tasarımı: Güç kutusu bireysel olarak çıkarılabilir.
- Modüler tasarım: Ön/Arka servis
- Hızlı ve kolay montaj
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Ürün modeli: | FX-BLOCK |
| Piksel Pitch: | 7.5 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960X540mm |
| Kabine Kararı: | 192*108 piksel |
| Modül boyutu: | 480x270 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 64*36 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x2 = 4 adet. |
| Kabin Ağırlığı: | 13 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Parlaklık: | 5500nits |
| Max/Avg Gücü: | 600/190 W/m2 |
| Bakım: | Ön/Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Visual World'in P7 model numaralı kapalı sabit LED ekranı.5Yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş teknoloji ile üretilen,Bu ürün sorunsuz ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır..
İçeride sabit LED ekranımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli iç mekan uygulamaları için uygundur:
- İç mekan reklamcılığı
- Perakende mağazaları
- Alışveriş merkezleri
- Konserler ve etkinlikler
- Ulaşım merkezleri

Bizim hakkımızda:
Görsel DünyaÜrünler arasında LED tek renkli ekran, iç ve dış renkli tam renkli LED ekran, reklam afişi LED ekran, kablosuz araba kullanımı için dış renkli LED ekran vb. bulunmaktadır.Bu LED ekranları alışveriş merkezinde kullanılabilir., bankacılık, otobüs istasyonu, demiryolu istasyonları, şehir merkezleri, havaalanları, okullar, fabrikalar, otobüsler, taksiler, monitör merkezi, müzeler, tiyatrolar, sinema, spor alanı, vb.Reklam LED ekranları da dahil olmak üzere LED ekran türleriStadyum çevresindeki LED ekran, mobil medya için mobil LED ekran, logo göstermek için alışveriş merkezinde LED reklam panosu, banka ve borsa fiyat göstermek için LED mesaj işaretleri, tren ve otobüs istasyonu,havaalanı, telekomünikasyon LED video duvarı, sahne performansları, konferans odası vb.
Sıkça sorulan sorular:
S1.Reklam işareti LED video duvar ekranı için nasıl doğru bir teklif alabilirim?
S2. İç ve dış LED ekran fiyatını öğrenmem ne kadar sürer?
Örnek alıp sipariş verebilir miyim?
S4. Teslimat süreniz nedir? İç ve dış sabit video duvarı, iç ve dış kiralama LED paneli
LED ekranınızın garantisi kaç yıldır? (Yaratıcı esnek LED ekranı, şeffaf ekran)
S6. Dijital HD LED reklam ekranınız nasıl paketlenir?
S7.Ödeme şartlarınız nelerdir?
Nakliye yöntemi nedir?
İşimizi nasıl uzun vadeli ve iyi bir ilişki haline getiriyorsunuz?
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!