P7.5 5500nits φωτεινότητα Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 960*540mm Αλουμινίου ντουλάπι
P7.5 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,960*540mm Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,5500nits επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων
P7.5 5500nits Φωτεινότητα Εξωτερικού Χώρου 960*540mm Αλουμινίου 16:9 Ντουλάπι Σταθερής Οθόνης LED
Περιγραφή Προϊόντος:
Τα πάνελ LED της σειράς FX-BLOCK υιοθετούν πλαίσιο από προφίλ αλουμινίου και είναι η οθόνη LED με την υψηλότερη σχέση κόστους-απόδοσης για εσωτερικά έργα LED. Λόγω της σταθερής εγκατάστασης, έχουμε αναπτύξει ένα ειδικό βήμα pixel P7.5 LED panel που διαφέρει από την αγορά. Με ειδικές μονάδες και μεγέθη ντουλαπιών, που μπορούν να βοηθήσουν το προϊόν και το έργο σας να ξεχωρίσουν στην αγορά.

Χαρακτηριστικά:
- Χρυσή αναλογία 16:9: Μέγεθος μονάδας: 480*270mm; Μέγεθος ντουλαπιού: 960*540mm
- Λεπτό και ελαφρύ: Μονό ντουλάπι 11,5kg, πάχος 58mm
- Σχεδιασμός μαγνήτη μονάδας: Το κουτί τροφοδοσίας μπορεί να αφαιρεθεί ξεχωριστά.
- Μοναδιαίος σχεδιασμός: Εξυπηρέτηση από μπροστά/πίσω
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Σταθερή οθόνη LED εξωτερικού χώρου |
| Μοντέλο προϊόντος: | FX-BLOCK |
| Βήμα Pixel: | 7,5 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 960X540mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού: | 192*108 pixels |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x270 mm |
| Ανάλυση μονάδας: | 64*36 pixels |
| Ποσότητα μονάδας/ντουλάπι: | 2x2=4τμχ |
| Βάρος ντουλαπιού: | 13 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Φωτεινότητα: | 5500nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 600/190 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά/πίσω |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εξωτερικούς χώρους |
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Κρέμασμα/Στοίβαξη |
| Κλίμακα Γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Η Σταθερή Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου του Visual World, με τον αριθμό μοντέλου P7.5, είναι η απόλυτη λύση για όλες τις εσωτερικές οπτικές σας ανάγκες. Κατασκευασμένο με υλικά υψηλής ποιότητας και προηγμένη τεχνολογία, αυτό το προϊόν έχει σχεδιαστεί για να παρέχει μια απρόσκοπτη και υψηλής ευκρίνειας εμπειρία θέασης.
Η Σταθερή Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου μας είναι κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εσωτερικών εφαρμογών, συμπεριλαμβανομένων, αλλά όχι περιοριστικά:
- Εσωτερική διαφήμιση
- Καταστήματα λιανικής
- Εμπορικά κέντρα
- Συναυλίες και εκδηλώσεις
- Κόμβοι μεταφορών

Σχετικά με εμάς:
VISUAL WORLDΤα προϊόντα περιλαμβάνουν οθόνη LED μονόχρωμης οθόνης, έγχρωμη οθόνη LED εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, οθόνη LED αφίσας διαφήμισης, έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου για ασύρματη χρήση αυτοκινήτου κ.λπ. Αυτή η οθόνη LED μπορεί να χρησιμοποιηθεί για εμπορικά κέντρα, τράπεζες, σταθμούς λεωφορείων, σιδηροδρομικούς σταθμούς, αστικά κέντρα, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί, κέντρα παρακολούθησης, μουσεία, θέατρα, κινηματογράφοι, αθλητικούς χώρους, κ.λπ. Οι τύποι οθονών LED περιλαμβάνουν οθόνες LED διαφήμισης, οθόνη LED περιμετρικής περιοχής σταδίου, κινητή οθόνη LED για κινητά μέσα, LED billboard εμπορικού κέντρου για εμφάνιση λογότυπου, πινακίδες μηνυμάτων LED τράπεζας & χρηματιστηρίου για εμφάνιση τιμών, σταθμός τρένων & λεωφορείων, αεροδρόμιο, τηλεπικοινωνιακός τοίχος βίντεο LED, παραστάσεις σκηνής, αίθουσα συνεδριάσεων κ.λπ.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1. Πώς μπορώ να λάβω μια ακριβή προσφορά για μια οθόνη βίντεο LED διαφημιστικής σήμανσης;
Ε2. Πόσος χρόνος χρειάζεται για να λάβω την τιμή της οθόνης LED εσωτερικού και εξωτερικού χώρου;
Ε3. Μπορώ να αγοράσω δείγματα και να κάνω μια παραγγελία;
Ε4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας; Σταθερός τοίχος βίντεο εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, ενοικίαση πάνελ LED εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
Ε5. Πόσα χρόνια είναι η εγγύηση της οθόνης LED σας; (δημιουργική εύκαμπτη οθόνη LED, διαφανής οθόνη,)
Ε6. Πώς συσκευάζεται η ψηφιακή οθόνη LED διαφήμισης HD;
Ε7. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Ε8. Ποια είναι η μέθοδος αποστολής;
Ε9. Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροχρόνια και καλή σχέση;
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!