P3.9 SMD1921 Dışarısı Sabit LED Ekran Ön Erişim 1000×1000 mm Dolabı
SMD1921 Dışarısı Sabit LED Ekranı
,P3.9 Dışarıda sabit LED ekran
,1000×1000 mm Dışarı Sabit LED Ekranı
P3.9 SMD1921 Ön Erişim 1000×1000mm Kabin Dış Mekan Sabit LED Ekran
Ürün Açıklaması:
Dış mekan tam ön servis sabit kurulum LED Ekran / Alüminyum profil hafif LED kabin / İnce 1000*1000mm alüminyum profil LED panel / Tuzlanmaya karşı IP67 sahil LED ekranı / İyi ısı dağılımı fansız dış mekan LED ekranı

Özellikler:
- Hafif: Alüminyum profil led kabin, sadece yaklaşık 29kg/m², nakliye maliyetinden tasarruf edin.
- İyi ısı dağılımı: Fansız tasarım, modülün alüminyum alt tabanı, iyi ısı dağılımı
- Ön erişim: %100 tam ön bakım, led modülü ve güç kutusu hepsi ön taraftan çıkarılabilir.
- İnce: Kabin kalınlığı sadece 90mm, süper ince.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Kiralık LED Ekran |
| Ürün Modeli: | P3.9 |
| Piksel Aralığı: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 1000×1000x90 mm |
| Modül Boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | Ö: IP65, A: IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Çizim
Dış Mekan 1000x1000x90mm Alüminyum Profil LED Kabin.

Uygulamalar:
Sahne kiralamada, şarkı ve dans etkinliklerinde, çeşitli konferanslarda, sergilerde, stadyumlarda, tiyatrolarda, oditoryumlarda, konferans salonlarında, çok işlevli salonlarda, konferans odalarında, performans salonlarında, disko barlarında, gece kulüplerinde, üst düzey eğlence diskolarında, TV Bahar Şenliği Galası'nda, çeşitli il ve şehirlerdeki önemli kültürel etkinliklerde ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.


Neden Bizi Seçmelisiniz?
- ODM ve OEM'i Destekleyin
- En iyi kalitede makul fiyat
- Zamanınızdan ve paranızdan tasarruf etmek için başlangıçta net maliyet.
- Süper ürün kalitesi, hızlı ve profesyonel hizmetler
- LED projeniz için en uygun çözümü önerin.
SSS:
S1: Bir üretici mi yoksa ticaret şirketi misiniz?
C1: Biz LED üreticisiyiz, OEM ve ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz! Dahası, Visual World, yapay zekayı LED endüstrisine uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır.
S2: NovaStar sistem kontrolcüsü ile çalışabilir mi?
C2: Evet, çalışabilir. NovaStar kontrolcüsü bu ürünle uyumludur.
S3: Bu ürün için en büyük projeniz nedir?
C3: Çin'in Guangzhou şehrinde bir bina cephesi için 12.000 metrekarelik bir led örgü projesi yaptık.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!