P3.9 SMD1921 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED Ενώπιον οθόνης Πρόσβαση 1000×1000mm
SMD1921 επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων
,P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 1000×1000 mm
P3.9 SMD1921 Πρόσβαση από Μπροστά 1000×1000mm Cabinet Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED
Περιγραφή Προϊόντος:
Εξωτερική σταθερή εγκατάσταση LED Display με πλήρη εξυπηρέτηση από μπροστά / Ελαφρύ ντουλάπι LED από προφίλ αλουμινίου / Λεπτό πάνελ LED από προφίλ αλουμινίου 1000*1000mm / Οθόνη LED ανθεκτική στο αλάτι IP67 για παραθαλάσσιες περιοχές / Καλή απαγωγή θερμότητας, χωρίς ανεμιστήρα, εξωτερική οθόνη LED

Χαρακτηριστικά:
- Μικρό βάρος: Ντουλάπι LED από προφίλ αλουμινίου, μόνο περίπου 29kg/τ.μ., εξοικονομεί κόστος αποστολής.
- Καλή απαγωγή θερμότητας: Σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, βάση module από αλουμίνιο, καλή απαγωγή θερμότητας
- Πρόσβαση από μπροστά: 100% πλήρης συντήρηση από μπροστά, η μονάδα led και το κουτί τροφοδοσίας μπορούν να αφαιρεθούν από την μπροστινή πλευρά.
- Λεπτό: Το πάχος του ντουλαπιού είναι μόνο 90mm, εξαιρετικά λεπτό.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Τεχνικές Παράμετροι | Οθόνη LED για ενοικίαση |
| Μοντέλο Προϊόντος: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διαστάσεις Ντουλαπιού: | 1000×1000x90 mm |
| Μέγεθος Module: | 500x250 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού: | 29 kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | >6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/265 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική Χρήση |
| Βαθμός IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Στήριξη/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 14 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:120° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Σχέδιο
Εξωτερικό Ντουλάπι LED 1000x1000x90mm από προφίλ αλουμινίου.

Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνής, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, αμφιθέατρα, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων, ντισκοτέκ, νυχτερινά κέντρα, ψυχαγωγία υψηλών προδιαγραφών, TV Spring Festival Gala, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


Γιατί να μας επιλέξετε;
- Υποστήριξη ODM & OEM
- Λογική τιμή με την καλύτερη ποιότητα
- Σαφές κόστος αρχικά για να εξοικονομήσετε χρόνο και χρήμα.
- Εξαιρετική ποιότητα προϊόντος, γρήγορες και επαγγελματικές υπηρεσίες
- Συνιστούμε την καλύτερη κατάλληλη λύση για το έργο LED σας.
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικά, πάροχος πολλαπλών λύσεων, με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο των LED! Επιπλέον, η Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή της τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED.
Ε2: Μπορεί να λειτουργήσει με το σύστημα ελεγκτή NovaStar;
Α2: Ναι, μπορεί. Ο ελεγκτής NovaStar είναι συμβατός με αυτό το προϊόν.
Ε3: Ποιο είναι το μεγαλύτερο έργο σας για αυτό το προϊόν;
Α3: Έχουμε κάνει ένα έργο led mesh 12.000 τ.μ. για μια πρόσοψη κτιρίου στην Guangzhou της Κίνας.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!